Лікарі репродуктологи в Києві (метро Голосіївська)

Одного разу до неї звернулась, і вже декілька років тільки до неї хожу на обстеження, лікар яка проконсультує, поясне, порадить та підтримає. Класний спеціаліст, гарна людина.
30 листопада '-1 г.
30 листопада '-1 г.
Василина
Нещодавно довелося потрапити на прийом до цього лікаря. Все дуже сподобалося. Уважний та висококваліфікований спеціаліст! Все детально розпитала та направила на обстеження. Зараз проходжу курс лікування. Фахівця однозначно рекомендую.
01 березеня '20 г.
Юліанна
Тривалий час я не могла завагітніти. З чоловіком вирішили звернутися за допомогою. Знайомі порадили Анну Олександрівну. Дуже хороший спеціаліст. Усім задоволенні! Зараз проходимо курс лікування призначений лікарем. Вдячні Вам!
13 березеня '20 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар ендокринолог-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та попередженні гінекологічних захворювань і ендокринних порушень, що впливають на репродуктивну функцію жінки. Займається лікуванням безпліддя, патологій жіночих статевих органів, веденням вагітності. Веде прийом пацієнтів, надає професійну консультативну допомогу. Чинний член асоціації акушерів-гінекологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
УЗД-фахівець, репродуктолог
Спеціаліст в області ультразвукової діагностики на всіх термінах вагітності, проводить огляд при багатоплідній вагітності з акцентом на специфічні ускладнення. Автор 50 публікацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8