Лікарі офтальмологи в Києві (метро Голосіївська)

Врач от Бога, очень грамотная , специалист своего дела . Так как Елена Францовна в Киеве никто не подбирает очки для зрения, человек уделил 2 часа времени на мои капризы в выборе нужных линз , за что доктору очень благодарна - она спасла мое зрения.
30 листопада '-1 г.
Катя
Елена Францевна помогала нам с подбором очков.Поскольку сыну еще мало лет, и зрение упало незначительно, то нам нужны были корректирующие очки. Она смогла ребенка уговорить их носить, а это было не просто. На последней проверке, она диагностировала улучшение, а значит идем на поправку.
14 квітня '17 г.
Алла
Врач очень понравилась. Грамотно и доходчиво объяснила диагноз и лечение. Кроме того, не может не подкупать внутреннее спокойствие врача, которое передается и пациенту.
23 травня '17 г.
Олег
Лучший окулист, которого знаю, а бывал я у многих. Врач действительно хочет помочь, нет "конвейерного" подхода к пациентам, что очень радует. Марина Александровна уделяет столько времени, сколько нужно, доступно объясняет, старается как можно тщательней провести осмотр. Такой врач сегодня большая редкость!
11 лютого '17 г.
Пластичний хірург у галузі офтальмології
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Офтальмолог дитячий, офтальмолог
Лікар-офтальмолог, надає послуги лікування захворювань органу зору у дітей. Надає консультації, діагностує гостроту зору, за свідченнями підбирає окуляри для контактної корекції. Проводить масаж повік з метою загальнооздоровчого і косметичного ефекту.
Офтальмолог
Лікар займається виявленням та лікуванням аномалій рефракції і розладів бінокулярного зору у дітей. Спеціалізується на малоінвазивній офтальмохірургії та онкоофтальмології. Надає офтальмологічну допомогу при травмах очей. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Митрополита Василя Липковського 16 В м.Вокзальна15
Офтальмолог, дитячий офтальмолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань органу зору та захворювань сітківки, аномалій рефракції і кератоконуса. Здійснює прийом дорослих та дітей. Спеціалізується на малоінвазивній офтальмохірургії. Проводить диспансерний нагляд хворих. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з офтальмології.
Київ вул. Митрополита Василя Липковського 16 В м.Вокзальна15
51 рік досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні офтальмологічних захворювань. Приймає пацієнтів з глаукомою, короткозорістю та іншими видами аномалій рефракції. Успішно лікує захворювання переднього та заднього відрізків ока: кон'юнктиви, рогової та судинної оболонки, кришталика, зорового нерва, сітківки.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань очей. Займається діагностикою гостроти зору. Виконує автокераторефрактометрію, біомікроскопію, гоніоскопію, огляд очного дна. Проводить ін'єкції лікарського препарату в халязіон. Лікує катаракту, глаукому, синдром сухого ока та блефарити.