Лікарі діагности в Києві (метро Голосіївська)

Світлана Коноваленко
Найкращий лікар, прекрасніше людина, чутлива. Лікар від Бога!!!
Авсєєвич Анастасія
Дорогие женщины! Однозначно Вам рекомендую Косей НВ как очень компетентного врача, в частности, если у вас есть такая проблема, как было у меня: миомы, полипы. Я пришла подготовленная к врачу, со всеми анализами на гормоны, с историей узи и наблюдениями, и на первой же консультации я получила доступную, квалифицированный информацию о моем заболевании и как с этим бороться. Я была у нескольких специалистов, и мне было с кем сравнить. Наталия Васильевна сразу сказала, что будет самых эффективным методом лечения (гистероскопия с резекцией миом при возможности их удаоения, 2й этап эмболизация маточных артерий). Через 1,5 мес я сделали 1й этап лечения и врач сделала на столько все хорошо, что ЭМА мне не понадобилась. Остатки узлов миомы вышли сами! Операция прошла прекрасно и я быстро восстановилась и уже на повтором узи было видно, что ЭМА не нужна! В результате мой животик не разрезан, все врач удалила изнутри, наркоз был отличный и в целом на 2й день я могла выйти на работу. Я рекомендую не тратить Вам время и пойти на консультацию к Косей НВ, такие женские заболевания - это её специализация, она один из лучшых врачей! Вы сохраните свое драгоценное женское здоровье и время! Отдельно хочу сказать: не занимаетесь самолечением или разными травами и тд. Миомы сами не проходят, если они есть, большая вероятность, что будут расти дальше, поэтому решайте эту проблему на ранних сроках. Моя ситуация была не сама критичная, но и узлы размещены были очень не хорошо, в полость матки один заходил, другой в стенке. За 2 года наблюдай была динамика. Я решила их удалить, так как в будущем планирую детей. Также, хочу выразить благодарность ассистентам НВ, Екатерине и Анне. Какой врач, такие и ассистенты: контактны, внимательны. После операции меня не просто выписали, а была постоянно обратная связь с пациентом о его самочувствии. Искренне благодарна! С уважением, Авсеевич Анастасия
Прекрасный врач !!!!!!!!
Очень хороший специалист
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук. Займається розпізнаванням, лікуванням і профілактикою гінекологічних хвороб, патологій жіночого репродуктивного здоров'я. Надає допомогу з діагностики та усунення ендокринних порушень у репродуктивний період. Веде прийом пацієнтів, проводить профілактичні огляди, надає консультативну допомогу. Надає професійну допомогу у лікуванні запальних хвороб органів малого тазу, патологій жіночих статевих органів, безпліддя.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Має ступінь доктора медичних наук. Спеціаліст в області ендокринної гінекології та ультразвукової діагностики. Основний напрямок діяльності — органозберігаючі лікування міоми матки із застосуванням сучасних малоінвазивних методик. Володіє технікою проведення емболізації маткових артерій, гістеро- і лапароскопічного видалення міоматозних вузлів. Надає лікарську допомогу при гормональних синдромах (синдром полікістозних яєчників, гіперпролактинемія) та інших гінекологічних патологіях.
УЗД-фахівець
Доктор Швирьова Анна Сергіївна спеціалізується в області ультразвукової діагностики та радіології. Проводить профілактичні і діагностичні дослідження дорослим і дітям (УЗД, рентгенографія). Зокрема, виконує УЗД органів черевної порожнини, УЗД органів малого таза. Виробляє розшифровку результатів досліджень і здійснює постановку діагнозу. Має досвід роботи зі стаціонарними хворими кардіологічного, пульмонологічного, гастроентерологічного профілю.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-гінеколог-ендокринолог, має вищу кваліфікацію в області акушерства, гінекології, володіє навичками УЗ-діагностики органів. Займається супроводом вагітності, включаючи пацієнток з високими ризиками. Веде консультативний прийом і огляд, виявляє захворювання шийки матки, гормональні порушення роботи яєчників, патологій розвитку статевих органів, порушення менструального циклу, призначає лікування. Має ступінь кандидата наук. Автор ряду наукових робіт та патентів.
Хірург онколог, мамолог, ендоскопіст
Лікар спеціалізується у ендоскопічній діагностиці, володіє навичками хірургічних втручань при доброякісних і злоякісних пухлинах шкіри, утвореннях молочних залоз, ендоскопічних досліджень. Здійснює консультативний прийом у клініці. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах з ендоскопії, онкології і мамології.
Сімейний лікар, функціональний діагност, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Доктор Марковець Євгенія Петрівна займається сімейною медициною, володіє навичками ультразвукової та функціональної діагностики організму. Консультує пацієнтів різного віку. проводить діагностику, призначає лікування хвороб дихальних шляхів, сечовивідної системи, шлунково-кишкового тракту. Проводить огляд перед вакцинацією, патронаж дітей до року.
Консультація от 300
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою та терапією запальних захворювань жіночих статевих органів. Лікує також патології шийки матки, порушення менструального циклу, аномальні маткові кровотечі. Виконує кольпоскопію, установку (видалення) внутрішньоматкової спіралі. Проводить УЗД органів малого таза.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар Регеда С. І. спеціалізується в області ендокринної гінекології, оперативної гінекології, акушерства. З метою діагностики захворювань шийки матки застосовує такі методи, як кольпоскопія та УЗ-дослідження, володіє методами ендоскопічної гінекології. Застосовує у роботі консервативні методики лікувальної терапії гінекологічних патологій. Спеціаліст має більше п'ятдесяти наукових робіт, бере участь в розробці методичних рекомендацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець. Надає консультаційні послуги. Діагностує і лікує запальні, інфекційні та пухлинні захворювання жіночої статевої сфери. Особливу увагу приділяє лікуванню патологій шийки матки - ерозії, дисплазії. Володіє сучасними методиками їх усунення. Проводить УЗД органів малого таза. Бере мазок на флору.
Радиолог, Рентгенолог
Спеціаліст в області рентгенодіагностики, виконує скринінгову і прицільну мамографію, контрастні дослідження молочних залоз, діагностику внутрішньопротокових утворень. Автор 35 друкованих праць, 5 патентів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9