Містерія, школа вдосконалення людини

р.Хортицький
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна школа вдосконалення "Містерія" заснована в 1997 році. Це спеціалізована клініка, в якій ведеться безмедикаментозне лікування з використанням авторських унікальних технік і тренінгів.

Послуги, що надаються центром:

• зняття алкогольної, нікотинової або харчової залежності;
  • різноманітні тренінги та семінари на тему духовного розвитку, особистісного зростання;
  • аналіз і психосоматика;
  • цілительство;
  • Психологія відносин;
  • щотижневі заняття, медитація, семінари;
  • консультація дієтолога;
  • виїзні заходи.

Переваги клініки - психологічна допомога у вирішенні різних життєвих проблем, комплексний підхід до проблеми.

Знаходиться "Містерія" за адресою вул. Задніпровська, 48, за межею міста, поблизу зупинки громадського транспорту.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Містерія, школа вдосконалення людини, вартість послуг:

• Консультація дієтолога
  • Лікування ожиріння (надмірної ваги)
  • Консультація нарколога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ксения
31 травня '20р.
Добра чуйна людина дякую йому
Илья
Лечился у него перед новым годом. Разложил подробно мою проблему, нашел из-за чего я пью. Удивительно, но я этого сам не замечал. Теперь знаю что делать, чтобы решать свои проблемы без водки. Препарат тягу снял, никакое застолье не затянуло выпить. А вот у шарлатанов лечиться приходилось раньше - срывался быстро и снова бухал. Тут не так. Спасибо Вам!
Игорь
Тупо шарлотан. Лично был у него, свечкой водил, в итоге б12 ввел, выдал липовую справку с несуществующим препаратом и пытался еще развести на деньги для мега крутого курса. Спасибо.
Алкоголизм – страшная болезнь, которая разрушает человека. Моему сыну очень нужна была помощь, чтобы избавиться от зависимости. Он согласился посещать тренинги Азарова и дело пошло на лад. Спасибо Андрею Станиславовичу за сына!
Зверніть увагу на інші клініки:
Запоріжжя вул. Сержанта Медведєва, 12 р.Дніпровський
9,1
Греф, Центр здоров'я і реабілітації, почав роботу в 2010 році, спеціалізується на відновленні і зміцненні здоров'я пацієнтів за допомогою методів альтернативної медицини, без ліків і хірургічних операцій.
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення хронічної патології та розвитку ускладнень.
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
6,7
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський