Лікарі психотерапевти в Запоріжжі (Олександрівський район)

Полiна
Дуже задоволена прийомом. В загальному, добре враження від лікаря і від того як вона вислухала, і які поради дала. Відчувалося її співчуття, та бажання допомогти. Що вона успішно робить, через декілька сеансів відчула себе набагато ліпше.
13 лютого '20 г.
Леонид
Сподобалося! По-перше,лікар був доброзичливим, вміє викликати прихильність до себе. Я не відчував дискомфорту, хоча я був в перший раз. Мені було досить-таки легко спілкуватися. Я отримав багато корисної для себе інформації. Дякую!
05 лютого '20 г.
Я обращалась к огромному количеству знаменитых психологов в городе Запорожье. И, однозначно, это профессионал своего дела. Никакой воды, ничего лишнего, никаких заумных фразочек и неизвестных терминов. Всё по факту. Отличный разбор ситуации. Лично мне очень помог и я рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Олег
Вот что значит человек на своем месте! Обратился к психотерапевту в кризисном состоянии после длительного периода депрессии и ненависти к себе и окружающим. И буквально возродился и вернулся к жизни. Очень профессионально ведет сеанс, помогает самому осознать все причины, возрождает веру в себя.
26 лютого '19 г.
Психотерапевт, психіатр, психоневролог
Лікар працює з пацієнтами психоневрологічного профілю. Здійснює терапію депресії, неврозів, психопатії, тривожних розладів і панічних атак. Використовує методи гештальт-терапії, суггестивной і тілесно-орієнтованої терапії, роботу з психологічними блоками. Здійснює спостереження за пацієнтами в динаміці.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський
Психотерапевт
Доктор займається діагностикою та терапією депресій, нервозності, тривожності і фобій. Протягом 22 років успішно лікує енурез, алкоголізм і нікотинову залежність, коригує вагу. Проводить індивідуальні сеанси психотерапії.
Психотерапевт
Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович спеціалізується на лікуванні хвороб психіки різних ступенів тяжкості. Надає консультації, в ході якої виявляє первинні проблеми психіки пацієнта, призначає сеанс або серію сеансів з метою відновлення психічного здоров'я людини до меж норми. Практикує психоаналіз, гештальт-терапію, екзистенціальну психотерапію. Проводить лікування алкоголізму і наркоманії шляхом кодування і гіпнозу, лікує розлад харчової поведінки за допомогою бесіди. Виводь з глибоких і затяжних депресій. Усуває хронічну втому нервової системи, неврози і інші тривожні стани. Практикує когнітивно-бихевиоральную терапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8