Лікарі отоларингологи в Запоріжжі (Олександрівський район)

Аріна
Все відмінно було, лікар провів огляд. Крім того з чим ми звернулися, він ще додатково пояснив, як правильно проводити гігієну вух. Ватяними паличками це шкідливо. Надав багато слушних порад. консультацією задоволені. Рекомендую фахівця.
02 лютого '20 г.
Олексндра
Все нормально, хороший лікар. Професіонал з великим досвідом роботи. Детально оглянув, зробив необхідні висновки, доступно пояснив. Запропонував декілька шляхів вирішення проблеми. Разом обрали найбільш підходящий. Раджу!
14 березеня '20 г.
Владимир Михайлович
Вспоминаю Евгению Васильевну с большой теплотой,когда обратившись к ней в 1995г. с проблемой дыхания носом она ,как специалист настояла на удалении носовой перегородки,проявляя при этом большое терпение и внимание.Спустя почти 25лет моя дочь попала к ней на прием исказала мне свое доброе мнение о Евгении Васильне..Яск Я сказал дочери,что тоже лечился у ней.Мы оба отзываемся о Ней как о прекрасном специалисте и заботливом человеке.Хорошо когда у нас есть такие настойчивые,заботливые,прекрасные врачи.
30 листопада '-1 г.
Маргарита
Евгения Васильевна опытнейший ЛОР-врач, высококвалифицированный. К каждому пациенту у нее индивидуальный подход, очень ответственно относится к своей работе.
03 вересня '16 г.
Отоларинголог
Є оперуючим ЛОР-хірургом. Виконує всі види операцій на ЛОР-органах: септопластика (операції на носовій перегородці), операції на лобовій і верхньощелепної пазухах - Фронтотомія і гайморотомію. Виробляє видалення мигдалин і репозицію кісток носа. Первинний прийом здійснюється іншими ЛОРамі клініки.
Отоларинголог
ЛОР-лікар вищої категорії проводить консультування пацієнтів, використовуючи сучасні методи обстеження професійно ставить діагноз і призначає відповідне лікування, супроводжуючи пацієнта до моменту одужання. Галкіна Є.В. надає послуги безоперационного лікування хронічних захворювань, зокрема тонзиліту, гаймориту, отиту та інших хвороб органів слуху, нюху, голови і шиї.