Лікарі неврологи в Запоріжжі (Олександрівський район)

Кузнецова Ирина Дмитриевна
Очень благодарна доктору Нелепину С.и заведующему отделением.В феврале 2023 года была произведена операция-вертебропластика нескольких позвонков.Огромная благодарность докторам,которые спасли мою жизнь!Дай Бог им здоровья и счастья!!!
30 листопада '-1 г.
Полiна
Дуже задоволена прийомом. В загальному, добре враження від лікаря і від того як вона вислухала, і які поради дала. Відчувалося її співчуття, та бажання допомогти. Що вона успішно робить, через декілька сеансів відчула себе набагато ліпше.
13 лютого '20 г.
Леонид
Сподобалося! По-перше,лікар був доброзичливим, вміє викликати прихильність до себе. Я не відчував дискомфорту, хоча я був в перший раз. Мені було досить-таки легко спілкуватися. Я отримав багато корисної для себе інформації. Дякую!
05 лютого '20 г.
Психотерапевт, психіатр, психоневролог
Лікар працює з пацієнтами психоневрологічного профілю. Здійснює терапію депресії, неврозів, психопатії, тривожних розладів і панічних атак. Використовує методи гештальт-терапії, суггестивной і тілесно-орієнтованої терапії, роботу з психологічними блоками. Здійснює спостереження за пацієнтами в динаміці.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський
Нейрохірург
Лікар спеціалізується в області нейрохірургії. Лікує черепно-мозкові травми та їх наслідки, грижі міжхребцевих дисків, стеноз хребетного каналу, гемангіоми тіл хребців, больові синдроми хребта. Бере активну участь в конференціях та семінарах.
Невропатолог
Лікар спеціалізується на лікуванні порушень з боку центральної нервової системи. Проводить комплексну терапію неврозу, невриту, радикуліту, профілактику інсульту. Усуває головні болі, дискомфорт в хребті, ліквідує остеохондроз. Широко застосовує ін'єкційні методики.
Невролог, фізіотерапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань. Проводить такі види фізіопроцедур: електрофорез, ампліпульс, фонофорез, ультразвук, лазеротерапію, магнітотерапію, ЧЕНС, УХТ, пресотерапію.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Невролог
Лікар проводить оцінку неврологічного статусу у пацієнтів. Займається лікуванням болю в спині за допомогою ін'єкцій. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні мігрені, вегетосудинної дистонії, радикуліту, невралгії, остеохондрозу, судинних захворювань головного та спинного мозку.
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці неврологічних патологій. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів. Лікує остеопороз, радикуліт, міжхребцеві грижі, хворобу Бехтєрєва, невралгію, хронічний нейропатичний біль, наслідки інсульту. Виконує видалення кісти Бейкера.