Клініка Неврозів

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Наша клініка завдяки найсучаснішим підходам лікування та індивідуальному обслуговуванню клієнтів вважається в Україні одним із найефективніших приватних лікувальних центрів.

Завдяки офіційному договірному співробітництву з фізико-хімічним інститутом Національної Академії Наук України та Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації МОЗ України дозволено нашим лікарям розробляти програми лікування, ретельно орієнтовані на специфіку пацієнта, що включають не тільки фармакологічну терапію, але і різні види психотерапії (від поведінкової до гіпнозу та ін.)

Широта терапевтичного діапазону забезпечує нашим пацієнтам міцний відновлювальний процес та відсутність рецидивів. При цьому Ви отримуєте підтримку консультантів у телефонному та інших каналах зв'язку (месенджери) при питаннях, що виникають протягом курсу лікування.

• Ціни на послуги

• Психотерапія 2 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Андрій А.
Мені, особисто, ця клініка дуже лягає душевно! Вже з першої процедури моє життя «до» - що складалося із трьох місяців безперебійного болю,швидких, жахіття, та ,так званої» соціальної інвалідізації - стало інакше! Я в перше за три місяці побачив кольори навколо себе! Але це лише тільки початок) мені подобається сучасний підхід та уважний персонал. Із кожним разом, та днем я почуваю себе тільки ліпше, стабільніше та сильніше) я в Вас вірю! Ви гарна команда і чуйні люди!) А для тих хто каже що це дорого, і т.д. Повірте - я був у багатьох приватних мед закладах де ціни такі, що Вам і не снилося - але при всьому цьому - та є тількі сервіс і жодного результату

Лікарі клініки Клініка Неврозів

Шевченко-Битенский Константин Валерьевич
Психіатр, психотерапевт
Консультація 2050 грн.
Обрати фах
  • Психіатр
  • Психотерапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Простір для роботи психологів різних напрямів
Пн — Пт: 09:00-21:00
У приватному кабінеті працює педіатр, пульмонолог та алерголог-імунолог вищої категорії, кандидат медичних наук Світлана Володимирівна Врублевська, яка має понад 26 років професійного досвіду. Спеціалізується на захворюваннях органів дихання, алергії та вакцинації. З 2003 року вона проводить активну специфічну імунотерапію (АСІТ), пройшла стажування у республіканському алергійному відділенні у місті Києві. Також має досвід у лікуванні інфекцій нирок, нетримання сечі та коригуванні надмірної ваги, пройшла стажування у Лондоні, Великобританія. Вона також займається проблемами серця, центральної нервової системи, кишкових захворювань, лактазної непереносимості, жовтяниці та інших захворювань
Пн: 14:00-17:30 Ср: 12:00-17:30 Пт: 09:00-14:00 Сб: 09:00-15:00
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський
6,3
Медичний центр "Доктор Благо" — це спеціалізована наркологічна клініка, в якій проводять позбавлення про різного роду залежностей. Ведеться активна співпраця з іноземними партнерами.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Медичний центр "MADVY clinic" — це спеціалізована клініка, яка займається відновленням і підтримкою жіночого здоров'я.