Чернева Поліна Петрівна

Лікар другої категорії
Викликати додому

Сергій
23 квітня '24р.
Отримав онлайн консультацію від компетентного лікаря, спілкування пройшло нормально, зауважень не маю.
21 квітня '24р.
Мій візит до лікаря-невролога Чернєвої Поліни Петрівни залишив у мене лише позитивні враження. Вона проявила себе як справжній професіонал з глибокими знаннями в своїй галузі. Від початку до кінця прийому Поліна петрівна була дуже уважною та чуйною, ретельно вислухала всі мої скарги та детально розпитувала про симптоми.Під час огляду лікар була дуже обережною і делікатною, пояснюючи кожен свій крок і даючи зрозумілі рекомендації. Після проведеного обстеження мені було призначено комплексне лікування, яке швидко принесло полегшення і значні покращення.Поліна Петрівна також надала корисні поради щодо подальшого підтримання здоров'я і профілактики можливих проблем. Її доброзичливість та уважність створили комфортну атмосферу, що дуже допомогло мені почуватися спокійніше.Я з впевненістю можу рекомендувати поліну Петрівну Чернєву як висококваліфікованого і дбайливого фахівця. Якщо вам потрібен невролог, звертайтеся до неї – ви будете в надійних руках.
Ольга Миколаївна
15 квітня '24р.
Я відвідавла лікаря-невролога Поліну Петрівну і хочу висловити свою вдячність за високий професіоналізм і уважне ставлення. Протягом всього прийому лікар детально розпитувала про симптоми, уважно слухала і проводила ретельний огляд. Поліна Петрівна проявила себе як справжній фахівець, відповідаючи на всі мої запитання і пояснюючи кожен крок діагностики. Після проведеного обстеження мені було призначено ефективне лікування, яке швидко дало позитивні результати. Лікар також дала корисні рекомендації щодо подальшої профілактики та підтримки здоров'я. Особливо хочеться відзначити доброзичливу атмосферу і чуйність Поліни Петрівни, що значно зменшило мої хвилювання під час візиту. Рекомендую всім, хто шукає кваліфікованого та уважного невролога, звертатися до Поліни Петрівни. Ви будете в надійних руках справжнього професіонала.
Наталя
Лікар компетентний, видно, що дуже освічений, знає свою справу.Хороша, приємна жінка, лікар допомогла мені, вирішила мої питання, виписала правильне лікування, головне вислухала мене. Мені дуже все  сподобалося. Обов'язково ще повернуся до цього лікаря.
Олег
Візит пройшов добре. Лікар поліна петрівна сподобалась.

• Одеський національний медичний університет
  • Спеціальність - Лікувальна справа, Лікар

• Сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю - психіатрія
  • Сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю - неврологія

Психіатр надає послуги

• Комплексний неврологічний огляд.
  • Проведення та інтерпретація нейровізуалізаційних досліджень (МРТ, КТ).
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ).
  • Електронейроміографія (ЕНМГ).
  • Спинномозкова пункція.
  • Призначення медикаментозної терапії для лікування різних хвороб нервової системи.
  • Проведення процедур, таких як блокади нервів, фізіотерапія та інші способи.
  • Профілактичні заходи щодо попередження розвитку неврологічних захворювань.
  • Консультації з питань здорового способу життя та запобігання неврологічним проблемам.
  • Визначення причин головного болю та призначення відповідного лікування.
  • Підбір терапії для зменшення частоти та інтенсивності мігрені.
  • Діагностика та лікування гострих станів інсульту
  • Реабілітація після інсульту, включно з фізіотерапією, логопедією та іншими способами.
  • Діагностика та лікування епілепсії.
  • Підбір і корекція антиепілептичної терапії.
  • Діагностика та лікування розсіяного склерозу.
  • Призначення та моніторинг імуномодулюючої терапії.
  • Лікування невралгій і невропатій
  • Лікування запальних і дегенеративних захворювань периферичних нервів.
  • Проведення процедур зі зменшення болю та поліпшення функцій нервів.
  • Лікування дегенеративних захворювань нервової системи
  • Підтримувальна терапія та реабілітація.
  • Діагностика та лікування безсоння, нарколепсії та інших порушень сну.
  • Лікування дитячих неврологічних захворювань
  • Комплексна оцінка психічного стану пацієнта.
  • Визначення діагнозу на основі клінічних обстежень, бесід і психологічних тестів.
  • Призначення медикаментозної терапії для лікування таких розладів, як депресія, шизофренія, біполярний розлад, тривожні розлади тощо.
  • Проведення психотерапевтичних сеансів, включно з когнітивно-поведінковою терапією, психоаналітичною терапією та іншими методами.
  • Психіатричне консультування пацієнтів та їхніх родичів з приводу природи та лікування психічних захворювань.
  • Надання підтримки в кризових ситуаціях.
  • Розробка індивідуальних програм реабілітації для пацієнтів із хронічними психічними розладами.
  • Соціальна адаптація та допомога в поверненні до нормального життя.
  • Профілактичні заходи щодо попередження розвитку психічних захворювань.
  • Освітні програми з підвищення обізнаності про психічне здоров'я.
  • Лікування залежностей
  • Діагностика та лікування різних форм залежностей, включно з алкогольною, наркотичною та іншими.
  • Підтримка і терапія для подолання залежності.
  • Проведення психіатричної експертизи для судових органів.
  • Надання консультацій з правових питань, пов'язаних із психічним здоров'ям.
  • Госпіталізація пацієнтів з гострими психічними порушеннями для інтенсивного лікування.
  • Тривале стаціонарне лікування для пацієнтів із важкими хронічними розладами.

Психіатр займається лікуванням захворювань

• Депресія
  • Шизофренія
  • Біполярний розлад
  • Розлади розвитку нервової системи.
  • Дитячий церебральний параліч.
  • Розлади аутистичного спектра
  • Тривожний розлад