Сторінка 24. Приватні лікарі в Одесі

Качурова Ирина Николаевна
Чудовий лікар. Ми, дуже довго з нею розмовляли. Вона відповіла на всі мої запитання, дуже добре проконсультувала. Мені було, дуже комфортно. Сподобалося, дуже дбайливе і спокійне ставлення лікаря! Залишилося, гарне враження.
05 лютого '20 г.
Качурова Ирина Николаевна
Лікар приємна, добре розповіла і пояснила все. Задавала багато уточнюючих запитань, видно що професіонал своєї справи. Призначила додаткові обстеження. За резьтатами досліджень виставила діагноз. Все було на найвищому рівні!
06 березеня '20 г.
Єлізавета
Мене, як жінку, не влаштовувала форма мого носу. Я б не сказала що він був аж занадто великим, але вс еж таки я хотіла змінити форму. У цьому мені допоміг Ігор Сергійович. Операція пройшла вдало, зараз я повністю задоволена. Дякую лікарю!
15 березеня '20 г.
Мириам
Довгий час, я страждала надлишковою вагою. Але мені вдалося схуднути, це звісно добре, але залишилися небажані ефекти від цього. Вирішила звернутизя за допомогою до лікаря. Спеціаліст чудово провів операцію. Зараз все як було. Дякую!
09 березеня '20 г.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні хвороб очей і зорового нерва. Приймає пацієнтів з погіршенням зору, хворобливими відчуттями в області очей, гнійними виділеннями з очей. Успішно лікує короткозорість і далекозорість, астигматизм, катаракту і кон'юнктивіт.
Одеса вул. Богдана Хмельницького, 1/3 р.Хаджибейський
Хірург, пластичний хірург
Лікар спеціалізується в області пластичної хірургії. Перед проведенням операції призначає лабораторні аналізи, ЕКГ і УЗД внутрішніх органів. На підставі отриманих даних підбирає методику проведення хірургічного втручання. Виконує герніопластику, маммопластику, склеротерапію, абдомінопластику, отопластику, ринопластику.
Анестезіолог
Лікар забезпечує безболісність і безпеку оперативного втручання для пацієнта. Перед операцією в індивідуальному порядку підбирає дозу і склад знеболюючих препаратів, а також метод введення наркозу. Виконує внутрішньовенну анестезію, спинальну анестезію й епідуральну анестезію.
Психотерапевт
Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович спеціалізується на лікуванні хвороб психіки різних ступенів тяжкості. Надає консультації, в ході якої виявляє первинні проблеми психіки пацієнта, призначає сеанс або серію сеансів з метою відновлення психічного здоров'я людини до меж норми. Практикує психоаналіз, гештальт-терапію, екзистенціальну психотерапію. Проводить лікування алкоголізму і наркоманії шляхом кодування і гіпнозу, лікує розлад харчової поведінки за допомогою бесіди. Виводь з глибоких і затяжних депресій. Усуває хронічну втому нервової системи, неврози і інші тривожні стани. Практикує когнітивно-бихевиоральную терапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Уролог
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на діагностиці та лікуванні простатиту, еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження, аденоми передміхурової залози та інших урологічних захворювань. Олексій Валерійович при необхідності призначає ударно-хвильову терапію, лабораторні аналізи та інструментальні дослідження.и
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Отоларинголог
Доктор лікує широкий спектр захворювань вух, горла та носа. Приймає пацієнтів із хропінням, невритом слухового нерва, отитом, хронічним тонзилітом, ринітом, гайморитом, фронтитом та іншими патологіями ЛОР-органів. Виконує промивання носа та лакун мигдаликів. Займається видаленням сторонніх тіл з носа та вух. Здійснює видалення сірчаних пробок.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-28
Невролог