Шкільна Ольга Сергіївна

Пластичний хірург
лікар другої категорії
Лікар займається проведенням пластичних операцій. Виконує блефаропластику, абдомінопластику, інтимну пластику, ліпосакцію сідниць, маммопластику, липофилинг. Спеціалізується в області ін'єкційної косметології. У роботі використовує сучасні методики і лікарські препарати останнього покоління.

Магарита
Чудова людина, та професійний хірург! Не так давно, я звернулася до Ольги Сергіївни за професійною консультацією , та порадою. Ми довго з нею обговорювали всі моменти операції. Нарешті я погодилася! Все пройшло просто чудово! Рекомендую!
Антоніна
Надзвичайно хороший спеціаліст! Одного разу мені довелося звернутися за її професійною допомогою. Лікар обстежила мене, та порекомендувала що можна зробити. Операція пройшла успішно. Всім задоволена. Рекомендую цього фахівця!

• 2005-2011 рр. — лікувальний факультет КЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України".
  • 2011-2012 рр. — інтернатура з загальної хірургії КЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України".
  • 2012-2013 рр. — інтернатура на кафедрі пластичної та реконструктивної хірургії.
  • НДІ СП ім. І. В. Джанелідзе, м. Санкт-Петербург.
  • 2013-2015 рр. — ординатура на кафедрі пластичної та реконструктивної хірургії.
  • НДІ СП ім. І. В. Джанелідзе, м. Санкт-Петербург.

• 2013-2015 рр. — учасник міжнародного навчального курсу ISAPS, ICTPS, м. Санкт-Петербург.
  • 2015-2016 рр. — курси з загальної хірургії кафедра післядипломного навчання ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України".
  • 2016 р. — учасник міжнародного навчального курсу ISAPS VPP 1, VPP 2, м. Київ.
  • 2017 р. — учасник міжнародного майстер-класу з омолоджування обличчя Best Bottis Face, Італія.
  • 2016-2018 рр.— доповідач міжнародних конгресів Колхіда (Тбілісі 2016 рік, Вірменія 2017 рік, Тбілісі 2018 рік).
  • 2018 р. — доповідач ІІ Євразійського та VI Центральноазіатського конгресу з пластичної хірургії, Алмата.
  • 2019 р. — комплексний анатомічний курс "Зв'язковий апарат обличчя і тіла. Перезавантаження", Хорватія.

• Член Міжнародного Товариства Естетичних Пластичних Хірургів ISAPS, член Всеукраїнського Товариства Естетичних Пластичних Хірургів USAPS.

Додаткова інформація

• Співавтор патенту за корекції асиметрій молочних залоз "Спосіб хірургічної корекції асиметрії молочних залоз" №133923.
  • Співавтор статті в Aesthetic Plastic Surgery Journal "Our 10 Years' Experience in Breast Asymmetry Correction".

Пластичний хірург надає послуги

• інтимна пластика;
    • блефаропластика;
    • абдомінопластика;
  • ін'єкційна косметологія:
    • ін'єкції філерів на основі гіалуронової кислоти;
    • агарозного гелю;
    • ін'єкції ботулотоксинів;