Паланичко Оксана Володимирівна

Косметолог, нутриціолог
Лікар першої категорії Паланичко О. В. спеціалізується на дерматокосметології, є завідуючою відділення медичної косметології. Проводить процедури гідродермії, контурній пластиці, мезотерапії, кріоліфтінгу, біоревіталізації. Постійно підвищує кваліфікацію на курсах за різними методами косметології.
Лікар працює в клініках:
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція) р.Київський

Прекрасный доктор. Мне она очень нравится. Рекомендую!
20 травня '16р.
К Оксане Владимировне посоветовала обратиться сестра. После приема я просто влюбилась в этого доктора — она просто замечательная. Я очень довольна выбором врача!

• Одеський національний медичний університет (ОНМУ), медичний факультет, спеціальність "Лікувальна справа" (1995 р.)
  • Інтернатура за спеціальністю "Дерматовенерологія" на базі Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру (1997 р.)

• 1998 р. — Курс "Косметологія в дерматології", Національна медична академія післядипломної освіти, м. Київ
  • 2000 р. — курси голкорефлексотерапії, ОНМУ
  • курси по контурній пластиці
  • 2001 р.- курси по мезотерапії
  • 2002 р. — курси по препарату "Диспорт"
  • курси по біоревіталізації

Лікар-косметолог, нутриціолог надає послуги

• корекція ваги;
  • профілактика загострень хронічних захворювань;
  • профілактика сезонних захворювань;
  • підготовка і післяопераційне відновлення;
  • підтримання ефекту косметологічних процедур (будь-яких);
  • корекція харчової поведінки.