Божок Євген Миколайович

31 рік досвіду
Врач высшей категории
кандидат медицинских наук
Консультація 1700 грн
Лікар-діагност, фахівець із радіології, кандидат медичних наук. Спеціалізується в галузі мамології, виявлення та лікування онкологічних захворювань молочних залоз. Надає експертні консультації. Володіє сучасними методами дослідження, у тому числі методом магнітно-резонансної томографії. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.

Дария
Евгения Николаевича мне посоветовали . Попала на приём . Врач очень хороший ! Рекомендую
26.04.2017
30 листопада '-1р.
Після того як мені поставили діагноз «фіброаденома грудей», я вже почала вважати, що це вирок. Проте на прийомі у лікаря Євгена я зрозуміла, що не все так погано. Його сучасні методи лікування і позитивне налаштування допомогли мені впоратися з хворобою. Зараз я здорова і розумію, що головне, це не втрачати надії й знайти гарного лікаря.
03.05.2017
30 листопада '-1р.
Божок Євген допоміг діагностувати мені захворювання. Нещодавно він робив мені магнітно-резонансну томографію. Лікар зробив діагностику, інтерпретував результати. Після цього мені був поставлений остаточний діагноз. Зараз я лікуюся. Я вдячна лікарю за те, що він визначив проблему мого організму.