Домашній доктор

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Статті

Основною спеціалізацією медичного закладу Домашній доктор є проведення ультразвукових досліджень з високою діагностичною точністю. Процедури проводяться у відповідності до міжнародних стандартів.

Головні послуги, що надає клініка Домашній доктор:

• ультразвукові дослідження печінки, селезінки, жовчного міхура, нирок, органів сечовидільної системи, статевих органів, залоз внутрішньої секреції, органів малого тазу, судин шиї, голови та ніг, лімфовузлів та ін.;
  • еластографія печінки, нирок, селезінки, молочних залоз, щитовидної, підшлункової та передміхурової залоз, лімфатичних вузлів та ін.

Можливості клініки дозволяють виявляти складні захворювання на ранніх стадіях. Використовувані методи є альтернативою пункційних методів діагностики пухлинних захворювань.

Медичний кабінет працює з понеділка по суботу.

Домашній доктор, вартість послуг:

• УЗД доплер судин голови та шиї 750
  • Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 750

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Очень грамотные,ответственные и очень понимающие ,знающие свою работу душевные врачи.Приятное посещение сгладило тот ужас от поставленого диагноза.Спасибо большое им и крепкого здоровья и трудовых успехов! По больше бы таких врачей!
14 квітня '17р.
Уже несколько раз делал УЗИ у Нели Анатольевны. Очень внимательная, всегда вежлива, добросовестна, компетентна, уважительно относится к своим клиентам. Она качественно смотрит и профессионально пишет заключение. Благодаря полученным результатам мне лечащий врач откорректировал лечение.
Сергей
11 квітня '17р.
Врач оказалась очень приятной. Сначала сделал УЗИ, а потом обратила мое внимание на некоторые ключевые моменты в результатах. Задавала вопросы, знаю ли я о некоторых выяснившихся на УЗИ фактах. Дала свои рекомендации, очень ненавязчиво, но спасибо ей за это. Мне они пригодились. Очень толковый диагност. Буду обращаться.
Андрей Николаевич
Спасибо, что порекомендовали Домашнего Доктора! Во первых долго не мог найти этот вид УЗИ, во-вторых - очень доволен приёмом
Ирина Валентиновна
УЗист не поскупился на комментарии, за я очень благодарна! Обслуживание на уровне, спасибо
Руслана
Дякую за приємну атмосферу та обстеження!
Клиника действительно стала для нас домашним или семейным доктором. Пользуемся ее услугами – нравится.
Тимур
Я хочу получать качественные медицинские услуги по адекватной цене, поэтому и посещаю эту клинику.
Отичная клиника,хороший подход докторов.
Обращалась для обследования сосудов. Результатами довольна"
Благодарна за высокий уровень диагностики!
Алена
Приветливый персонал, опытные врачи, комфортные условия лечения – это коротко мое мнение о Домашнем докторе.
Лилия
30 травня '16р.
Мне понравилось обслуживание и современная аппаратура. Не боялась доверить свое здоровье))
Катя
08 травня '16р.
Спасибо за хорошую консультацию .Рекомендую!

Статті про клініку

Альтернатива биопсии печени — эластография
Альтернатива биопсии печени — эластография
— Какие методы исследования используются для определения фиброза печени? Существует еще два метода определения степени фиброза печени — фибротест (берется кровь из вены) и фиброскан. У этих методов есть свои значительные недостатки. Фибротест нельзя проводить при остром гепатите, остром гемолизе, внепеченочном холестазе. Наличие фиброза других органов завышает общий показатель. Фиброскан — технология дорогостоящая, дает завышение результатов анализа, которые несопоставимы с
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний заклад Ваш доктор (Медицинская практика) є багатопрофільним. Він має три головні спеціалізації: гінекологія, стоматологія та ультразвукова діагностика.
Київ вул. Казимира Малевича, 86г (вул. Боженка) м.Палац Україна15 4 м.Либідська25 6
Спеціалізоване медустанову "Доктор Філін" займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-18:00
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
Вт: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00