Бурко Володимир Ярославович

Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт, Спеціаліст функціональної діагностики
Лікар першої категорії
Займається лікуванням хронічних захворювань внутрішніх органів і систем. Проводить консультативний прийом, холтер ЕКГ і АТ, ЕХО КГ, УЗД голови і шиї.

Александра
Не всегда мне удавалось правильно питалась, особенно, когда ты приезжий студент (но так все живут). Желудок никогда не беспокоил, но в один миг все изменилось. Обратилась к врачу Владимиру Ярославовичу с болями в животе. После проведения функциональной диагностике у меня оказалась язва. Сейчас прохожу лечение. Врач высококвалифицированный, рекомендую.

• У 2006 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова, за спеціальністю "Лікувальна справа".
  • У 2008 році пройшов інтернатуру на базі ВНМУ ім. Н. І. Пирогова, отримав сертифікат за спеціальністю "Внутрішньо хвороби".

• У 2008 на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, отримав сертифікат лікаря-кардіолога.
  • 2014 рік — КМАПО ім. П. Л. Шупика, ТУ "Еходоплерографія серця і магістральних судин".
  • 2015 рік КМАПО ім. П. Л. Шупика, отримав сертифікат за спеціалізацією "Функціональна діагностика".
  • У 2016 рік. на базі Української військово-медичної академії, отримав сертифікат лікаря за спеціалізацією "Гастроентерологія".
  • У 2018 році отримав спеціалізацію з управління охорони здоров'я на базі київського національного медичного університету О.О. Богомольця.
  • Регулярно підвищує свої професійні навички, приймає участь у всеукраїнських та міжнародних конгресах, відвідує інноваційні виставки та семінари.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст