Дем'янець Сергій Олександрович

Сімейний лікар, Терапевт, УЗД-спеціаліст
Викликати додому
Сімейний лікар, терапевт Демянец Сергій Олександрович надає невідкладну допомогу хворим, які надходять в екстреному порядку. Надає такі послуги, як добове холтеровоское моніторування ЕКГ, Ехо-КС, інтерпретує результати. Також займається веденням меддокументації, розробляє комплексні схеми терапії. Займається лікуванням захворювань кардіологічного, гастроентерологічного, терапевтичного, педіатричного профілю.

Влада
Если бы не Демянец Сергей, не знаю как сложилась бы жизнь моего брата. Сергей Александрович оказал неотложную помощь, и теперь с братом все хорошо. Мы искренне благодарны за помощь.

• 2009 — 2015 рр. — навчання в Харківському національному медичному університеті за спеціальністю "Лікувальна справа".
  • 2017 р. — році на базі факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачовського, отримав сертифікат спеціаліста за спеціальністю "Терапія".