Лікарі педіатри в Києві (метро Почайна)

Романенко Наталья
Врач от Бога ! Только Елене Петровне можно доверить здоровье своих детей.
30 листопада '-1 г.
Внимательный доктор, хороший специалист с большим опытом и добрым сердцем. Грамотно и профессионально ведёт приём, видно, что она любит деток и каждого своего пациента. Я очень довольна, что мы у неё в наблюдаемся.
22 жовтня '19 г.
Лиза
У нас с рождения аллергия, поэтому прям комбо - наша педиатр еще и в аллергологии специалист. Два в одном, большего и желать не приходится. Спасибо подруге, которая вовремя посоветовала обратиться к Татьяне Викторовне. Доктор нас не разочаровала, теперь буду тоже ее советовать - здоровье деток это главное!!!
16 вересня '19 г.
Я долго искала хорошего педиатра. С частыми простудами моего сына и постоянным лечением начались проблемы с пищеварением. Ну нельзя же столько таблеток принимать и без последствий. И вот наконец я нашла прекрасного врача, которая понимает проблемы ребенка. Мы не только стали реже болеть, но еще и начало улучшаться пищеварение. Так что, будем дальше наблюдаться у Татьяны Викторовны. С нам хватит экспериментов. Раз уж нашли классного врача, то надо за него держаться!
15 липня '19 г.
Педіатр, алерголог
Лікар-педіатр, займається догляд за новонародженими, лікуванням дітей з інфекційними і гострими захворюваннями. Лікує ГРВІ, грип, кір, вітрянку, ангіну, пневмонію, бронхіт, гастрит і ін. Доктор Антропова Т.В. є членом Асоціація педіатрів України.
Педіатр, неонатолог
Доктор Каламанова О.П. завідуюча педіатричним відділенням Медіком на Оболоні. У професійній області використовує комплексний підхід, при захворюваннях верхніх і нижніх дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, ГРВІ, ГРЗ.
Педіатр, неонатолог, дитячий імунолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Педіатр вищої категорії, фахівцем по грудному вигодовуванню і лікування гіпогалактії (нестачі молока) у годуючих мам. Доктор займається діагностикою та лікуванням гельмінтозів у дітей, вітряної віспи, скарлатини, інфекційний мононуклеоз, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, неускладнена пневмонія і ін.
Викликати лікаря додому
Доктор Лаура Самвеловна - педіатр вищої категорії, займається лікуванням часто хворіючих дітей, комплексне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей. Основні рекомендації лікаря загартовування, здоровий спосіб життя і відпочинок на морі.
Дитячий алерголог, педіатр
Веде прийом пацієнтів, займається лікуванням різних захворювань: алергічний риніт, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, харчова алергія, кропив'янка та інші алергічні захворювання, обструктивний бронхіт.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Викликати лікаря додому
Лікар-педіатр (другої категорії), проводить лікування дітей з інфекційними і гострими захворюваннями, імунопрофілактику, спостереженні дітей з народження, складанні карти щеплень.
Педіатр, неонатолог
Педіатр вищої категорії, займається лікуванням дитячих інфекційних хвороб, захворювань гастроентерології, алергології, пульмонології. Катерина Федорівна в своїй практиці широко використовує гомеопатичне лікування.
21 рік досвіду
Лікар-педіатр, спостерігає за новонародженими дітьми, часто хворіють дітьми. Проводить діагностику і лікування дітей з різними соматичними та інфекційними захворюваннями. Спеціаліст виконує планові вакцинації.
Педиатр, Эндокринолог, Детский эндокринолог
Педіатр вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на терапії ендокринних хвороб. Надає послуги консультації в якості дитячого лікаря і ендокринолога. Оглядає, призначає і коригує план лікування. Володіє сучасними методами діагностики, завдяки чому проводить точні дослідження гормонального фону у дітей. Лікує цукровий та нецукровий діабет, ожиріння, гіпер- і гіпотиреоз. Крім того, займається лікуванням гострих респіраторних вірусних інфекцій, що вражають верхні дихальні шляхи.
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням різних захворювань у дітей від народження та до 18 років. Консультує з питань планової та сезонної вакцинації дітей. Виїжджає додому до пацієнтів. Лікує атопічний дерматит, анемію, гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, пневмонію, отити, гастрит, цистит.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація від 600