Попович Світлана Михайлівна

Педіатр, неонатолог
21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Лікар-педіатр, спостерігає за новонародженими дітьми, часто хворіють дітьми. Проводить діагностику і лікування дітей з різними соматичними та інфекційними захворюваннями. Спеціаліст виконує планові вакцинації.

Алиса
Попова умный и доброжелательный педиатр, что важно для родителей каждого ребенка. Насчет профессиональных качеств Светланы Михайловны также нет никаких сомнений – знающий и опытный врач.
Тамара
Светлана Михайловна помогла быстро вылечить кишечную инфекцию у ребенка. Внимательная и очень приветливая.
Очень довольны. Высококвалифицированный врач.
Вита
Очень хороший врач. Рекомендую.
Приятная и толковая врач. Провела действительно эффективное лечение. Спасибо.
Перед тем, как прийти к Светлане Михайловне, мы месяц сильно кашляли и лежали в гос. больницах на Печерске, Подвысоцкого и на Алишера Навои, нас смотрело много врачей ,в том числе и заведующие отделением,но никто не смог поставить правильный диагноз, ребенку кололи сильные антибиотики, потом таблетки и т.д. Светлана Михайловна очень внимательно выслушала, прослушала ребенка, не обращая внимание на пред. диагнозы врачей и поставила диагноз под вопросом коклюш, выписала направление на анализ, который это подтвердил. Очень сожалею, что раньше мы к ней не обратились, могли бы избежать облучения 3 раза(рентген), прием ненужных антибиотиков и ингаляций, что усиливало только наш кашель, и сэкономили время и деньги. Хочу выразить Светлане Михайловне огромную благодарность, терпеливость и извиниться за свой настроеный негатив. изначально.

• 1996-2002 рр. – Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця, м. Київ.

• 2014 р. - семінар «Профілактика пневмококової інфекції. Сучасні стратегії захисту».
  • Активна участь у конгресах педіатрів України.
  • 2015 р. - міжнародна конференція, Дубаї, ОАЕ.
  • Лікар сертифікована організацією ЮНІСЕФ з актуальних питань безпеки та ефективності вакцинопрофілактики.

Лікар надає послуги

• Вакцинація дітей і дорослих.
  • Спостереження за дітьми з моменту народження, такими, що часто хворіють.
  • Діагностика та лікування дітей із різними соматичними та інфекційними захворюваннями.

Лікар займається лікуванням захворювань

• Захворювання шлунково-кишкового тракту.
  • Захворювання дихальних органів.
  • Вітрянка (вітряна віспа).
  • ГРВІ, ГРЗ.
  • Краснуха.