Сафтюк Світлана Миколаївна

Педіатр
Консультація
Викликати додому
Лікар здійснює ведення дітей до 1 року, консультує з приводу грудного вигодовування і вакцинації. Лікує захворювання органів дихання, дитячі інфекційні хвороби, патології органів сечостатевої системи. Приймає пацієнтів з ГРВІ, бронхіт, ларингіт, риносинуситом, харчовими отруєннями.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д м.Житомирська4721
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4

Олег
Уважна до дитини, та вміє знайти підхід. Вміє зацікавити дитинку розмовою, а сама проводить обстеження. У нас маленький хлопчик і не злякався. Все гарненько. Нам все сподобалося. Лікар справжній спеціаліст своєї справи. Рекомендую!
Вiктор М.
Лікар вчасно нас прийняла, швидко і якісно провела прийом. Дуже уважно вислухала проблему, з якою ми до неї звернулися, і дала необхідні поради. Також призначила повторний прийом, щоб упевнитися що лікування допомагає дитині. Дякую!
Вікторія
Моя вдячність Вам, і як лікарю, і як людині, просто безмежна. За 4 роки, що я мама, вперше бачу такий прискіпливий огляд дитини і ведення її стану. Лікар, який лікує без антибіотиків. Хай на вашому шляху зустрічаються тільки вдячні люди. Я дякую за вашу чуйність, відношення і лікарські знання і за мою здорову дитину у цей важкий час. Рекоменд однозначний!!!
Вікторія
Не все втрачено в нашій медицині,коли є такі лікарі. Дуже позитивно вражена, що ще є такі люди) дуже чуйна, уважна, все у справі і нічого лишнього. І ще встигає не тільки оглядати дитину, а говорити з нею і водночас заспокоювати батьків) 10 з 10.

• 2017 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність — педіатрія.

Лікар надає послуги

• ведення дітей до 1 року (розвиток, догляд);
  • організація грудного вигодовування;
  • профілактичні щеплення (вакцинація);
  • захворювання органів дихання;
  • дитячі інфекційні захворювання;
  • хвороби органів сечостатевої системи;
  • алергологія;
  • гастроентерологія.