Лікарі гематологи в Києві (метро Почайна)

Артур
Прекрасный специалист, очень грамотная и знающая — профессионал своего дела! Врач ответственно подошла к диагностике моего состояния. Рекомендую доктора Борисенко Е.О. знакомым и друзьям! Спасибо за оказанную помощь!
30 листопада '-1 г.
Катерина
Дуже вдячна своєму лікарю Борисенко Є.О. Лікар дуже хороший, та уважний. Йдучи до неї на прийом, я завжди впевнена у кваліфікованій консультації, та надані допомоги. Дякую Вам за турботу про мене. Рекомендую усім знайомим та близьким!
18 березеня '20 г.
Анатолій
Уже тривалий час хворію лейкозом. Постійно консультуюся у Євгенії Олександрівни. Дуже хороший, чуйний та відповідальний спеціаліст. Прийом відбувається на найвищому рівні. Після призначеного лікування почуваю себе набагато краще.
20 березеня '20 г.
Гематолог, онкогематолог
Лікар-гематолог вищої категорії, займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань кровотворних органів і безпосередньо крові. Євгенія Олександрівна допомагає пацієнтам при анемії і лейкозі. До доктора слід звернутися при різкому зниженні ваги, появі синців і підвищенні температури тіла без будь-якої на те причини. Здійснює стаціонарне лікування гематологічних захворювань, діагностика всіх видів гемобластозов, контроль ефективності лікування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-30
Педіатр; Дитячий гематолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів у дітей та підлітків. Приймає пацієнтів з ГРВІ, грипом, бронхітом, тонзилітом, атопічним дерматитом, вітрянкою, скарлатиною, гастритом. Спеціалізується на лікуванні гематологічних хвороб. Консультує з питань вакцинації.