Лікарі психологи в Києві (метро Почайна)

Валерия
Прекрасный доктор, очень мне помог справиться с паническими атаками. Многие врачи не могли мне помочь, не могли поставить диагноз. Но я не останавливалась, пока не нашла того, кто действительно смог решить мою проблему. Теперь мне уже гораздо лучше, постепенно жизнь налаживается.
23 лютого '19 г.
Александр
Сергей Владимирович человек от бога знающий своё дело, помог не только справится с зависимостью, но и дал огромную надежду на будущее, словами этого не описать, я рад что мне в жизни попался такой человек, после общения с ним жизнь перевернулась на 180 градусов в лучшую сторону, безмерно ему благодарен...
30 листопада '-1 г.
Психолог
Спеціаліст займається психодіагностикою і психокорекцією різних розладів особистості. Лікує депресію, фобії, заїкання, синдром хронічної втоми і порушення харчової поведінки. Допомагає впоратися з емоційними зривами і порушенням сну.
Психолог
Доктор спеціалізується в області психології. Допомагає пацієнтам впорається з різними залежностями. Приймає хворих з порушенням сну, депресіями, панічними атаками, розладом пам'яті і уваги. В ході лікування використовує традиційні і сучасні методики.
Психолог, Психоаналітик, Гіпнотерапевт
Врач специализируется в области психологии, психоаналитики и гипнотерапии. Лечит депрессии, помогает справиться с пограничными психоневрологическими состояниями, работает с последствиями психотравмы. Консультирует по проблемам психоневрологических патологий. В работе использует классический, ериксоновський и клинический гипноз.
Практичний психолог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні психічних захворювань. Консультує з питань грудного вигодовування, догляду за дітьми, когнітивного розвитку дитини та виховання дітей. Приймає пацієнтів з панічними атаками, невпевненістю в собі, постковидним синдромом, підвищеною тривожністю та фобіями.