Лікарі репродуктологи в Києві (метро Почайна)

Ірина
Лікар з великої літери. Найкращий гінеколог.
Julia
Самый лучший и компетентный врач которого встречала, приезжаю из другой страны чтобы пройти обследование у Натальи Александровны.Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Лично хочу сказать огромное спасибо Юлии Александровне!  Обращалась не в первый раз. Юлия Александровна всегда найдет время, всегда все спросит, выслушает, назначит доп. обследование (если это необходимо), объяснит, расскажет, поставит диагноз и назначит лечение. Очень опытный, квалифицированный врач. Она всегда внимательна, всегда на связи.   Спасибо вам за профессионализм, за отзывчивость, прекрасные человеческие качества!!!
Наталія
Чудовий лікар, відмінний спеціаліст і просто хороша людина. Цими словами можна охарактеризувати Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона супроводжувала нас впродовж усієї вагітності. Дякуємо за її не легку працю. Рекомендуємо!
24 грудня '19 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Доктор лікує широкий спектр гінекологічних захворювань. Здійснює спостереження вагітності, проводить пренатальну діагностику, має навички оперативної гінекології. Лікує урогенітальні інфекції, патології шийки матки, ендометріоз, гіперплазію ендометрію, проблеми надмірної ваги.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Спеціалізується на спостереженні вагітності. Приймає пацієнток із безпліддям, порушеннями менструального циклу, ендометріозом, гіперплазією ендометрію та патологіями шийки матки. Лікує розлади менопаузи та урогенітальні інфекції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10