Лікарі психотерапевти в Києві (метро Почайна)

Евгения
У нас с мужем после нескольких лет брака начались проблемы в отношениях. Ссорились каждый день, думала дело идет к разводу, он переехал жить к родителям, но мы решили дать друг другу шанс и обратились к психотерапевту Еременко. Анна Александровна действительно помогла нам справиться с кризисом.
24 лютого '19 г.
Врач супер! Мало того что очень грамотный, так и очень веселый! Мы на приеме повели так здорово время, как будто дома за чашкой чая. Доктор назначил лечение верно, мы быстро избавились от нашей проблемы. Благодарна Александру Николаевичу! Рекомендую другим!
15 січня '18 г.
Алевтина
Нам недавно поставили диагноз "вегетососудистой дистонии", проявления несильные конечно, но решили на всякий случай наблюдаться у квалифицированного специалиста, а не в бесплатной клинике. Александр Николаевич оказался настоящим подарком судьбы! Невероятно умный, вежливый и грамотный, приятно знать, что находишься в надежных руках профессионала
05 грудня '16 г.
Невролог, психіатр, мануальний терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар-невролог вищої категорії, психіатр, мануальний терапевт спеціалізується на лікуванні захворювань центральної та периферичної нервових систем. Лікує дисциркуляторну енцефалопатію, епілепсію, остеохондроз хребта, ВСД, психосоматичні розлади, панічні атаки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Психотерапевт
Викликати лікаря додому
Спеціалізується в області психотерапії. Проводить приватні індивідуальні та сімейні консультації очно і онлайн для дорослих і дітей. Допомагає пацієнтам поліпшити самооцінку, впорається з переживаннями розставання і втрати, позбавиться від невпевненості. Займається консультуванням пар, працює з проблемною поведінкою дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ пр-т Володимира Маяковського, 32 м.Чернігівська7711м.Почайна11215
Практичний психолог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні психічних захворювань. Консультує з питань грудного вигодовування, догляду за дітьми, когнітивного розвитку дитини та виховання дітей. Приймає пацієнтів з панічними атаками, невпевненістю в собі, постковидним синдромом, підвищеною тривожністю та фобіями.