Сафтюк Светлана Николаевна

Педиатр
Консультация
Вызов на дом
Детский
Врач осуществляет ведение детей до 1 года, консультирует по поводу грудного вскармливания и вакцинации. Лечит заболевания органов дыхания, детские инфекционные болезни, патологии органов мочеполовой системы. Принимает пациентов с ОРВИ, бронхитом, ларингитом, риносинуситом, пищевыми отравлениями.

Врач работает в клиниках:

Киев ул. Якуба Коласа, 2 Д м.Житомирская47 21
Киев с. Чайки, вул. Печерська, 4

Вікторія
Моя вдячність Вам, і як лікарю, і як людині, просто безмежна. За 4 роки, що я мама, вперше бачу такий прискіпливий огляд дитини і ведення її стану. Лікар, який лікує без антибіотиків. Хай на вашому шляху зустрічаються тільки вдячні люди. Я дякую за вашу чуйність, відношення і лікарські знання і за мою здорову дитину у цей важкий час. Рекоменд однозначний!!!
Вікторія
Не все втрачено в нашій медицині,коли є такі лікарі. Дуже позитивно вражена, що ще є такі люди) дуже чуйна, уважна, все у справі і нічого лишнього. І ще встигає не тільки оглядати дитину, а говорити з нею і водночас заспокоювати батьків) 10 з 10.
Олег
Уважна до дитини, та вміє знайти підхід. Вміє зацікавити дитинку розмовою, а сама проводить обстеження. У нас маленький хлопчик і не злякався. Все гарненько. Нам все сподобалося. Лікар справжній спеціаліст своєї справи. Рекомендую!
Вiктор М.
Лікар вчасно нас прийняла, швидко і якісно провела прийом. Дуже уважно вислухала проблему, з якою ми до неї звернулися, і дала необхідні поради. Також призначила повторний прийом, щоб упевнитися що лікування допомагає дитині. Дякую!

• 2017 г. — Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, специальность: педиатрия.

Врач-педиатр предоставляет услуги

• ведение детей до 1 года (развитие, уход);
  • организация грудного вскармливания;
  • профилактические прививки (вакцинация);
  • заболевания органов дыхания;
  • детские инфекционные заболевания;
  • болезни органов мочеполовой системы;
  • аллергология;
  • гастроэнтерология.