Лікарі хірурги в Києві (метро Почайна)

Тетяна
Дорого дня! Хочу залишити свій відгук про оперію по збільшенню грудей у лікаря Генадія Буки. Операція була два роки тому. На консультації мені лікар все пояснив, показав, допоміг з вибор, для мене було надзвичайно важливо довіряти своєму лікарю і тут я отримала 100 відсоткове попадання. Це дійсно професіонал, фахівець своєї справи і просто чарівник для жіночої половини. Ще важливим моментом був зворотній зв'язок як до опеції так і після операції, і зновуж таки, лікар на зв'язку, всі питання вирішувалися в найкоротші терміни. Усі етапи було чітко і якісно зроблено, консультація, огляд, аналізи, підготовка, операція і після операційний період. Все на зв'язку, все під контролем. Сама операція пройшла легко, післяопераційний догляд на висоті, за мною всі доглядали. Вдома під особистим контролем лікаря щоденно. Дякуючи моєму лікарю у мене не було ні вагань, усі переживання зведені майже до нуля, спокій і впевненість. Дякую за таку красу)
Христина
Прекрасний чуйний лікар. Змушує інакше глянути на проблему та почати турбуватись про здоров‘я. Рекомендую
30 листопада '-1 г.
Геннадий Юрьевич, Спасибо большое за идеальный результат. Первый месяц после увеличение груди я была немного разочарованна результатом, но Вы успокаивали и сказали, что буду довольна . И вот уже прошло 2 месяца и безумна довольна результатом. Идеальная форма и размер
Анатолий
Андрощук Дмитрий Александрович - опытный хирург, обращался к нему несколько раз по разным вопросам. Искренне благодарен за квалифицированную помощь.
25 січня '20 г.
Пластичний хірург, Судинний хірург, хірург
Геннадій Юрійович спеціалізується на пластичної та судинної хірургії. Проводить збільшення і підтяжку грудей, абдомінопластику, радіочастотну абляцію при варикозному розширенні вен. Доктор постійний учасник міжнародних конференцій та майстер-класів з пластичної хірургії і флебології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Хірург
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в галузі загальної та невідкладної хірургії, виконує малоінвазивні втручання, здійснює лікування гриж, ультразвукову діагностику ОЧП / судин нижніх кінцівок. У компетенції доктора флебологія, гнійна хірургія, мала амбулаторна хірургія, невідкладна хірургія, планова хірургія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Хірург, Проктолог, Ендоскопіст
Лікар проктолог, хірург вищої категорії професійної кваліфікації, надає професійну допомогу в діагностуванні і лікуванні захворювань прямої кишки і оточуючих її тканин. Проводить операції з видалення геморою, параректальной кісти, періанальних кондилом, иссечению анальної тріщини. Граболюк Федір Іванович фахівець в лікуванні парапроктиту, поліпозу товстої кишки, онкологічних процесів злоякісного і доброякісного генезу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Хірург, пластичний хірург
Доктор Дадаян Варсік Ашотовна — пластичний хірург. Протягом 13 років займається контурної і інтимної пластикою. Володіє навичками ліпосакції жирових відкладень. Видаляє грижі, доброякісні новоутворення. Прийом веде за записом. Спеціалізується в області загальної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Отоларинголог, пластичний хірург
Викликати лікаря додому
Лікар отоларинголог, проводить оперативне ургентнимне лікування хвороб горла, носа, вуха, гортані, шиї і суміжних областей та діагностику ендоскопом. Є членом Європейського ринологічного суспільства.
Консультація від 720 грн
Судинний хірург, флеболог, УЗД-фахівець
Владислав Валеріанович володіє сучасними методами діагностики, консервативного та оперативного лікування захворювань судин. Пріоритетний напрям – варикозне розширення вен, телеангіектазії (судинні сіточки), тромбофлебіти. Успішно практикує малоінвазивні методи оперативного лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Онколог, онкохірург
Лікар онколог, хірург другої кваліфікаційної категорії, основними напрямками в роботі є онкогінекології та маммология. Спеціаліст з великим практичним досвідом в торакальної і абдомінальної онкохірургії. Слюсаренко Олександр Олександрович проводить оперативне лікування пухлини молочної залози (доброякісної) і раку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Проктолог, хірург
Лікар здійснює прийом пацієнтів із проктологічними захворюваннями. Лікує геморой, анальні тріщини, парапроктити, грижі, холецистити, апендицити. Здійснює видалення гемороїдальних вузлів лазером, радіохвильовим ножем. Виконує видалення поліпів анального каналу прямої кишки та видалення прямокишкових, ректовагінальних нориць.
Проктолог, флеболог, судинний хірург
Лікар-флеболог, проктолог, хірург вищої категорії. Володіє терапією патологічних процесів в судинах нижніх кінцівок, включаючи хронічну венозну недостатність, варикоз, тромбофлебіт, тромбоз і т.д. Є автором кількох статей в медичному журналі «Хірургія України».
Дитячий хірург, дитячий ортопед
Спеціальність лікаря - хірург. Надає послуги з лікування захворювань хірургічним методом, спеціалізується на екстреній хірургії, дитячої урології, неоперативне лікуванні патологій у дітей. Закінчив Донецький національний медичний університет ім. М.Горького.
Консультація от 580 грн.