Кабінет сімейного лікаря

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Команда сімейних лікарів, мета яких створити комфортні умови для отримання державних послуг і лікування згідно з наказів МОЗ.

Приймаємо активну участнаукових конференціях та вебіанарах для професійного удосконалення.

Займаємось лікувальною та лікувально-профілактичною роботою з населенням.

Надаємо онлайн консультації і послуги сімейного лікаря в режимі телефонного зв’язку так і безпосередньо на прийомі.

Послуги:

• консультація
  • огляд
  • лікування та подальше ведення найпоширеніших захворювань
  • ЕКГ
  • Отоскопія
  • офтальмоскопія
  • швидкі тести
  • загально клінічні аналізи
  • аналіз на глюкозу глюкометром
  • направлення
  • рецепти
  • МВТН
  • виписки та довідки в ДНЗ, басейн тощо
  • онлайн консультаціі
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет сімейного лікаря, вартість послуг:

• Консультація онлайн сімейного лікаря 400
  • Консультація онлайн педіатра 400
  • Консультація сімейного лікаря 600
  • Консультація педіатра 600

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Консультація 600/400 грн.
Обрати фах
  • Сімейний лікар
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Мережа оптик "Новий Зір" — це історія більш ніж 15 річного досвіду роботи в області офтальмології. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних оптичних послуг і товарів. У кожному з наших салонів ви знайдете висококваліфіковане обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Пн — Пт: 10:00-21:00 Сб: 10:00-21:00 Н: 10:00-21:00
Київ вул. Здолбунівська, 17 м.Позняки41 7