Сторінка 89. Приватні лікарі в Києві

Денис
Дуже задоволений, що саме Олексій провів операцію на нозі. Все минуло професійно, не боляче! Раджу вам цього лікаря! І як людина, і як лікар, дуже приємний, добрий та уважний! Рекомендую !!!!
Катерина
Отличный врач, профессионал своего дела! Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Очень довольна знакомством с Алексеем Юрьевичем. Уже сразу после консультации была спокойна и не переживала, настолько расположил к себе. Исправил мне нос, теперь я красотка, за что очень благодарна!
Тамара
Хочу поделиться своими впечатлениями о работе Алексея Юрьевича Журавля. Он исправил мою носовую перегородку, благодаря чему я снова нормально дышу. Ну, и внешний вид, конечно, улучшился. Клинику смело советую.
Отоларинголог, пластичний хірург
Викликати лікаря додому
Лікар отоларинголог, проводить оперативне ургентнимне лікування хвороб горла, носа, вуха, гортані, шиї і суміжних областей та діагностику ендоскопом. Є членом Європейського ринологічного суспільства.
Консультація від 720 грн
Флеболог, Судинний хірург
Лікар Скринник О. А., судинно хірург, флеболог, спеціалізується на склеротерапії, венектомії, а також еходопплерографії.
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Отоларинголог
Отоларинголог вищої категорії, спеціалізується на невідкладній допомозі в отоларингології. Надає консультаційні послуги, проводить різнобічну діагностику, в тому числі перевірку слуху камертоном. Займається лікуванням лор-захворювань і патологій різної етіології, видаленням сторонніх тіл з порожнини вуха, носа і горла, промивання носових ходів і слухового каналу.
Невролог, Функціональний діагност
Доктор Пархоменко Богдан Леонідович спеціалізується в області неврології, проводить функціональне діагностування. Має другу кваліфікаційну категорію. Застосовує методику дуплексного сканування судин, артерій, яремних вен. Консультує пацієнтів, розшифровує результати діагностики. Активний учасник наукових конференцій.
Серцево-судинний хірург
Доктор Біцадзе Олександр Гелаевіч спеціалізується на хірургічних операціях серцево-судинної системи. Виконує різні види малоінвазивних і інвазивних втручань для лікування патології серцевого клапана, коронарної хвороби, атеросклерозу, хвороби перикарда. Учасник міжнародних конференцій і семінарів з кардіологічним профілем.
Офтальмолог, офтальмохірурги, офтальмоонкологія
Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, має вчений ступінь кандидата медичних наук. Практикує терапевтичне і хірургічне лікування. Компетентна як онкоофтальмолог. Надає послуги комплексної діагностики зору, включаючи вимірювання внутрішньоочного тиску. Володіє технікою проведення комп'ютерної периметру очей. Оперативним шляхом видаляє катаракту і глаукому. Також застосовує лазерні технології для лікування цих недуг і корекції зору. Лікує ряд інфекційних і запальних очних хвороб.
Невролог
Лікар-невролог, займається лікуванням хвороб, які зачіпають ЦНС, ПНС і відділи хребта. Консультує, проводить відповідну діагностику. Надає послуги лікування остеохондрозу і невритів. Усуває гострі і хронічні больові синдром за допомогою невральної блокади.
Консультація от 300 грн.
Офтальмолог
Лікар надає широкий спектр послуг в галузі офтальмології. Виконує офтальмоскопію і біомікроскопію очного дна, безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску. Займається підбором окулярів для зору. Лікує атрофії зорових нервів, ретробульбарні неврити, нейропатії окорухових нервів різної етіології.
Консультація от 580 грн.
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринологічних захворювань. Приймає пацієнтів із ожирінням, цукровим діабетом, нецукровим діабетом, аутоімунним тиреоїдитом, остеопорозом, порушенням метаболізму кальцію, порушеннями статевої функції.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-06
Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист
Акушер-гинеколог предоставляет услуги по ведению беременности. Занимается проведением скрининговых УЗИ, дуплексным сканированием маточно-плацентарного кровотока.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9