Азарий Мирослава Евгеньевна

Детский стоматолог
Детский
Врач Азарий Мирослава Евгеньевна - детский стоматолог, опыт работы 2 года. Специализируется на заболеваниях ротовой полости в младшем возрасте. Разрабатывает эффективные схемы терапии. Владеет навыками психолога, что позволяет ей свободно проводить терапию у детей без страха. Специализируется на художественной реставрации, проводит профилактическую чистку.

Марианна
Дуже хороший лікар, головне кваліфікована і людяна. Дітки її обожнюють :)
Илья
Доктор просто 10/10, все объяснила, ребенок доволен, что может быть лучше?
Антон
Були ми в Мирослави Євгенівни з донькою, ще тоді, коли вона була інтерном! Як потім виявилося зі знімків, зробила нам зубки бездоганно, і набагато краще ніж один кандидат наук, доцент в іншій приватній клініці!!! Руки вони або стоять, або ні! Раджу її, бо вона хороший сучасний спеціаліст, без зайвого пафосу, з дуже чуйними руками і правильним психологічним підходом до дітей.

• 2015 г. — Ужгородський национальний университет (УжНУ).

• 2016 г. — "Pediatric dentistry. New generation.", Киев;
  • 2016 г. — участие в первом Всеукраинском Конгрессе Ассоциации студентов стоматологов Украины;
  • 2017 г. — "Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи росту.", Харків-Суми-Київ.