Куліков Ігор Олександрович

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
лікар вищої категорії
Лікар Куликов Ігор Олександрович спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, запальних процесів малого таза, інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, лікування безпліддя, порушень менструального функцій і багатьох інших гінекологічних захворювань. Проводить кольпоскопію, різні гінекологічні процедури, аргоноплазменную коагуляцію, конизацию, біопсію. А також УЗД молочних залоз і органів малого тазу.
Лікар працює в клініках:

Ирма
Дуже сподобалося, буду ще звертатися до даного лікаря. З перших хвилин спілкування, стає зрозуміло, що перед тобою спеціаліст найвищого гатунку. Консультація була дуже детальна, все цілком ясно та доступно. Неодмінно прийду повторно.
Віктор
Дуже задоволена, що потрапила саме до цього лікаря. Давно чула про нього позитивні відгуки, ось випав шанс переконатися самій. Дуже кваліфікований і грамотний фахівець! Лікар - просто супер, таких дійсно важко знайти! буду лікуватися у нього.
Лікар компетентний, уважний, Прийомом дуже задоволена, буду звертатися до нього і надалі, рекомендую!

• 1992-1998 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, факультет: лікувальна справа, акушерство та гінекологія.

• 2016 р. — тематичне вдосконалення «Кольпоскопія».
  • 2019 р. — тематичне удосконалення "УЗД в акушерстві та гінекології".

• Є членом Асоціації "Профпатологів України".

Лікар акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст надає послуги

• гінекологічний прийом;
  • гінекологічні процедури;
  • УЗД органів малого тазу і молочних залоз;
  • конізація
  • кольпоскопія;
  • біопсія;
  • аргоноплазмова коагуляції;
  • і т.д.

Лікар акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст займається лікуванням захворювань

• патологія шийки матки;
  • порушення менструальної функції;
  • запальні процеси органів малого тазу;
  • лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом;
  • та інші гінекологічні захворювання.