Сторінка 85. Приватні лікарі в Києві

Ксения
Андрей Леонидович!!!!Вы самый лучший доктор!!!! Сколько буду жить, всегда вас буду помнить, самый прекрасный специалист с большой буквы, здоровья Вам!!!!Спасли меня!!!
30 листопада '-1 г.
галина
Надзвичайно професійний масажист. Неодноразово звертаюся до нього за допомогою. Завжди дивуюся результатами. Ви справжній чарівник! Біль у спині проходить після першого сеансу, і так завжди. Безперечно рекомендую спеціаліста!
27 лютого '20 г.
Сніжана
Не пам'ятаю скільки часу у мене розслоювався ніготь. Я вирішила звернутися за кваліфікованою допомогою. Потрапила на прийом до цього чудового лікаря. Як виявилося у мене було грибкове ураження нігтя. Завдяки лікарю, зараз все добре.
10 березеня '20 г.
Микола
Чудовий спеціаліст із "золотими руками"! Вже декілька років ходжу до Андрія Леонідовича на сеанси масажу. В результаті завжди впевнений. Ніхто мені так не може допомогти як даний фахівець. безперечно буду звертатися і надалі. Рекомендую!
02 лютого '20 г.
Подолог
Спеціалізується на лікуванні захворювань стопи, володіє всіма методами догляду та обробки стопи і нігтьової пластини.
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, масажист
Викликати лікаря додому
Лікувальний масаж, мануальна корекція, голкорефлексотерапія, в / в інфузії, хіджама (кровопускання), озонотерапія
Консультація от 450 грн
Гастроентеролог, дієтолог
Спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, проводить гастроентерологічні дихальні тести
Флеболог, Хірург, УЗ-діагност, Судинний хірург
Лікар займається лікуванням апендициту, варикозу, варикозного розширення вен стравоходу, перитоніту, тромбофлебіту та травм живота. Виконує склеротерапію, тромбектомію, флебектомію та біопсію печінки. Проводить дуплексне сканування артерій і вен кінцівок, УЗД органів черевної порожнини, передміхурової залози та м'яких тканин.
Функціональний діагност, УЗД-фахівець
Лікар Савченко Вікторія Федорівна спеціалізується в області функціональної діагностики. Проводить консультацію, де дає повну оцінку щодо здоров'я і відхилень роботи органів і різних фізіологічних систем організму. Займається виміром фізичних і хімічних показників, використовуючи сучасні лабораторні та інструментальні методи. Практикує електрокардіографію та електроенцефалографію. Проводить холтерівське моніторування ЕКГ з метою встановлення показників, що визначають відхилення у здоров'ї пацієнта. Крім того, істотно займається УЗД серця.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-06
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Психотерапевт
Лікар психотерапевт вищої категорії. Надає послуги з лікування розладів вегетативної нервової системи, лікує мігрені, безсоння, депресії, синдром хронічної втоми, надає психотерапевтичну допомогу при проблемах підліткового віку, сімейних конфліктах. Закінчив Мінський медичний інститут.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Ревматолог
Лікар-ревматолог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на лікуванні артритів і артрозу. Кандидат медичних наук, компетентний в УЗ-діагностики, також займається клінічної імунологією. Веде консультативний прийом, проводить профілактичні огляди. Діагностує остеохондроз і остеопороз.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.2
Гастроентеролог
Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Приймає пацієнтів з ускладненнями після лікування нестероїдними протизапальними препаратами та антибіотиками, а також пацієнтів з наслідками перенесеного COVID-19.
Записатися на прийом10 онлайн записів
Київ вул. Закревського, 61/2 м.Лісова5017
Клінічний імунолог, дитячий імунолог, алерголог дорослий та дитячий, терапевт
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як рецидивуючі гнійні захворювання (тривалі гнійні захворювання порожнини рота і носоглотки, остеіміеліт, фурункульоз, піодермія); рецидивуючі грибкові захворювання; вірусні захворювання, з частими рецидивами (рецидивні ГРВІ, часта поява герпетичних висипів); інфекційні захворювання, що з'явилися на тлі ВІЛ, СНІД, гепатитів, урологічні і гінекологічні захворювання. До лікаря варто звернутися за таких симптомів: підвищення температури тіла неясної етіології, яке має тривалий перебіг; хронічна втома і швидка стомлюваність; біль в суглобах; м'язова слабкість. Займається лікуванням алергічних хвороб (алергічний риніт, кон'юнктивіт, холодові, харчові алергії).
Записатися на прийом14 онлайн записів
Педіатр, невропатолог дитячий
41 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на лікуванні та діагностиці соматичних, інфекційних, неврологічних хвороб. Займається профоглядами та вакцинацією. Здійснює аускультацію, перкусію, люмбальну пункцію, імунізацію.
Записатися на прийом10 онлайн записів