Колесник Ірина Володимирівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Доктор Колесник Ірина Володимирівна має вищу категорію кваліфікації в областях акушерства і гінекології. Проводить консультації та планові прийоми, оглядає пацієнток з інфекційними та запальними хворобами репродуктивної системи. В якості методів діагностики використовує лабораторні аналізи та УЗД. Спостерігає вагітних пацієнток, надає послуги пренатального скринінгу для виявлення внутрішньоутробних аномалій на ранніх термінах. Самостійно виконує мініінвазивні хірургічні операції. Складається в Асоціації акушерів-гінекологів України.

Внимательная и тактичная доктор, очень хорошо относится к пациентам, сразу видно — врач от Бога. Очень благодарна ей за оказанную помощь.
Оказывает широкий спектр гинекологических услуг. Рекомендую!
Света
Диагноз эрозия шейки матки не очень приятный для женщины. Благодаря Ирине Владимировне вовремя обнаружили, успешно пролечились, в общем все закончилось как нельзя лучше.

• 1991 р. — Тернопільський державний медичний університет, спеціалізація «Акушерство та гінекологія», "Ультразвукова діагностика".

• Членом Асоціації акушерів-гінекологів України.