Добрянський Євген Ярославович

Терапевт, Кардіолог
Доктор другої категорії Євген Добрянський спеціалізується в області терапії. Проводить загальний огляд пацієнта з метою виявлення патологій або діагностики і подальшого встановлення діагнозу. Надає послуги з лікування внутрішніх хвороб. Надає пацієнтам кваліфіковану консультацію. Виписує довідки.

Денис
Приятно общаться с умным и знающим врачом. Записался к Добрянскому на консультацию, получил исчерпывающие ответы на интересовавшие меня вопросы. Буду проходить обследование под руководством Евгения, а дальше посмотрим.
Виктор
Добрянский молодой и талантливый кардиолог, по передовым методикам диагностику и лечение ведет. Владеет информацией по лучшим препаратам, мне назначил очень эффективное лекарство. Спасибо, Евгений!
Руслан Игоревич
Обратился к этому специалисту по совету жены. Были проблемы с сердцем. Сейчас прохожу курс лечения и очень рад, что вовремя принял меры. Врач назначил восстанавливающую терапию, которая помогает.
Я попала в тяжелую ситуацию, появились проблемы со здоровьем. Если бы не высокая квалификация Евгения Ярославовича, все закончилось бы плачевно, спасибо за оказанную помощь.

• 2005 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, медичний факультет;
  • 2007 р. — інтернатура Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2008 р. — Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціалізація по терапії;
  • 2008 р. — Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціалізація по кардіології;
  • 2011 р.- підвищення кваліфікації, цикл "Сучасні ультразвукові методи хворих серцево-судинними захворюваннями", ННЦ "Інститут кардіології ім. акад. Н.Д. Стражеско".

• 2007 р. — курси спеціалізації по терапії;
  • 2008 р. — курси спеціалізації по кардіології;
  • 2013 р. — стажувальні курси по терапії;
  • 2013 р. — передатестаційний цикл по кардіології..