Колосок Оксана Степанівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії гінекологічних захворювань. Виконує лазерну деструкцію шийки матки, радіохірургічну коагуляцію шийки матки, дренування фурункулів зовнішніх статевих органів. Лікує ендометріоз, молочницю, клімакс, порушення менструального циклу.

Кругловы
Все відмінно, лікар професіонал своєї справи. На консультації мені все чітко і конкретно розповіли і пояснили. Тепер у мене є повне розуміння суті своєї проблеми. Призначення виконую, так як розказала лікар. Спасибі спеціалісту.
Розалия
Рекомендую лікар. Дуже уважна, детально пояснює, все по справі і без прикрашання. Також необхідно відзначити, що спеціаліст дуже тактовна і приємна в спілкуванні. В теперішній час, напевне таких вже не знайти. Спасибі Вам за все!
Ангеліна
Хороша лікар, тактовна та уважна. Огляд пройшов дуже легко та спокійно. Консультація, ставлення та призначення лікування також дуже сподобалось. Дуже вдячна за хороше ставлення і розуміння!!!
Олена
Все хорошо. Лікар уважна, доступно пояснює. Огляд пройшов легко і бистро. Дякую спеціалісту

• 2004 р. — Національний медичний університет імені Богомольця (м. Київ).
  • 2006 р. — Інтернатура Національного медичного університету імені Богомольця, спеціалізація: акушерство і гінекологія.

• 2006 р. — курси з кольпоскопії на базі Київської міської онкологічної лікарні.
  • 2008 р. — підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Робота дитячих поліклінік та жіночих консультацій з питань медико-соціальних заходів профілактичної перинатології та забезпечення гармонійного розвитку здорової дитини».
  • 2009 р. — підвищення кваліфікації за спеціалізацією «передатестаційний цикл «Акушерство і гінекологія». Отримала 2 кваліфікаційну категорію лікаря за спеціалізацією «Акушерство і гінекологія».
  • 2009 р. — підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Сучасні принципи охорони репродуктивного здоров'я».
  • 2011 р. — пройшла підготовку на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика МОЗ України та отримала кваліфікацію лікаря спеціаліста за спеціалізацією «Ультразвукова діагностика».
  • 2016 р. — підвищувала кваліфікацію базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика МОЗ України за такими циклами: «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій» «Основи гістеро та лапароскопії в гінекології».
  • 2017 р. — пройшла підготовку на базі Української Військової медичної академії Міністерства Оборони України за циклом «Підтвердження сертифікату Ультразвукова діагностика» та підтвердила кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціалізацією «Ультразвукова діагностика».
  • 2019 р. — підвищувала кваліфікацію базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика МОЗ України за таким циклом: «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій».
  • 2019 р. — присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю акушерство та гінекологія.