Сторінка 76. Приватні лікарі в Києві

Євгені
Дуже гарний лікар! Я в захваті! Більше стоматологів не боюсь
30 листопада '-1 г.
Лікар сподобався. Все було добре! Сподобалася уважність, доступність пояснень для розуміння, неквапливість. Лікар призначив додаткові аналізи, без яких неможливо було точно встановити діагноз. Все по суті! Не було рекомендовано нічого зайвого.
07 березеня '20 г.
Стефанія
У мене лише позитивні емоції від прийому, все сподобалося, абсолютно всім задоволена. Лікар добрий, професійний, викликає прихильність до себе. Компетентно підійшов до вирішення проблеми. Діагноз поставлений точно. Дякую Вам за все!
03 лютого '20 г.
Ганна
Дуже рекомендую. Уважний лікар, все розповіла, показала, пояснила. Декілька разів сказала "тут поки робити нічого не потрібно", і пояснила чому. Разюче відрізняється від типових лікарів які займаються викачуванням грошей. Дякую!
01 лютого '20 г.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається лікуванням стоматиту, гінгівіту, пародонтиту, пульпіту. Проводить комплексні заходи з відновлення естетики. Займається пломбуванням зубів, видаляє нерви. Готує ротову порожнину до протезування. Приймає в індивідуальному порядку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Ортопед-травматолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Викликати лікаря додому
Лікар-кардіолог займається визначенням і лікуванням патологій серцево-судинної системи, застосовує невідкладну допомогу при гострих станах. Виконує ЕКГ і розшифровку результатів. Призначає терапію хронічних хвороб кардіологічного профілю. Має вищу кваліфікаційну категорію. Учасник міжнародних та національних наукових-популярних конференцій кардіологічного профілю. Нагороджена медаллю «За заслуги в охороні здоров'я».
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог займається виявленням та лікуванням гінекологічних хвороб, інфекцій, патологій шийки матки, визначенням ризику розвитку раку на ранніх стадіях. Проводить операції на органах малого таза, здійснює медикаментозне припинення вагітності, виконує діагностику захворювань. На прийом до Жанни Вікторівни приходять при болях в нижній частині живота, при кровотечах, збої менструального циклу, патологічних виділеннях з піхви і інших захворюваннях жіночої репродуктивної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Межева, 23 Б м.Оболонь1 час 7 мин16м.Мінська1 час 13 мин15м.Сирець1 час 4 мин16
Гастроентеролог, терапевт, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Лікар Дяченко Н.В. — гастроентеролог вищої категорії, терапевт вищої категорії. Приймає пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, хвороб крові, сечовивідних шляхів, порушень обміну речовин, дихальних шляхів, алергій серцево-судинної системи. Лікар надає допомогу пацієнтові, як в приватному медичному кабінеті, так і вдома. Володіти навичками ультразвукової діагностики.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Трихолог, Дерматолог
Лікар займається комплексним лікуванням патологій шкіри і волосся у дорослих і дітей. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи і дерматоскопію. Успішно лікує грибкові та паразитарні ураження шкіри, вірусні та інфекційні ураження. Приймає пацієнтів з екземою, дерматитом, псоріазом і вугрової хворобою.
Записатися на прийом23 онлайн записи
Алерголог, Пульмонолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці алергічних захворювань. Також приймає пацієнтів з патологіями верхніх і нижніх дихальних шляхів. Виконує пункційну біопсію легкого. Лікує алергію, бронхіальну астму, бронхіт, пневмонію, хронічні аспіраційні синдроми і хронічну обструктивну хворобу легенів.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Кардіолог, терапевт
Записатися на прийом8 онлайн записів
Аритмолог, Кардиохирург
Доктор Парацій Олексій Зіновійович спеціалізується в області кардіології. Кандидат медичних наук, надає послуги консультування пацієнтів. Проводить оперативне лікування хвороб серцево-судинної системи, в тому числі виконує операцію шунтування. Компетентний в хірургії серця і магістральних судин.
Консультація
Абдомінальний хірург
Лікар Павленко Тарас Олегович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області хірургії, займається лікуванням шляхом оперативного втручання. Проводить лікування виразок на пізніх стадіях, для профілактики або усунення ускладнень хвороби. Проводить обробку гнійних ран, займається видаленням фурункулів, абсцесів, флегмони. Здійснює процедуру лапароскопічної холецістостоміі.