Кондратенко Максим Васильевич

Реабілітолог, кінезітерапевт, масажист
Спеціаліст займається фізичною реабілітацією пацієнтів. Лікує м'язово-фасциальні і м'язово-скелетні болі. Виконує спортивний масаж, класичний масаж, лімфодренажний масаж і оздоровчий масаж. Навчає пацієнтів вправам самокорекції.

Наталья В.
Поскольку работаю в супермаркете кассиром, вся нагрузка приходится на спину. К Максиму Васильевичу записалась после того, как появились сильные боли в позвоночнике. Курс массажа сотворил чудеса, боль прошла. Нужно будет повторить курс еще через несколько месяцев.
Наталія Слива
Нещодавно проходила лікування у Кондратенко Максима. З власного досвіду можу сказати, що кваліфікрваний та грамотний лікар, який працює на результат.

• 2015 р. — Київський національний педагогічний університет ім.Драгоманова, спеціальність "Фізична реабілітація".

• 2015 р. — Курс "Оздоровчий масаж", Medmass при МПП "Альтернативна медецина";
  • 2016 р. — Курс "Китайський масаж" (гуаша, гуаша обличчя, баночний китайський масаж).