Іванов Олександр Володимирович

Психіатр, нарколог, сексолог
Лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії, нарколог психіатр, сексопатолог. Спеціалізується в лікуванні таких залежностей, як депресія, тривога, аноргазмія, імпотенція, психози, нав'язливість, страхи.
Консультація

Микита
Коли пацієнт має справу з досвідченим і висококваліфікованим лікарем, додаткових питань зазвичай не виникає. Олександр Володимирович прекрасний лікар і просто хороша людина. Я йому дуже вдячний за вдале лікування моєї дружини!
Любовь
Заметила, что муж стал агрессивным, иногда разговаривает сам с собой. На консультации у психиатра врач установил тип патологии, назначил лечение. Сейчас муж принимает препараты, больше «странностей» у него не замечала. Спасибо!
Роман
Записался на консультацию к мануальному терапевту по совету друга. Это случилось после двух месяцев изматывающей боли в пояснице и безуспешного самолечения. На приеме доктор назначил курс процедур, и, проведя их, я полностью избавился от болей в пояснично-крестцовом отделе позвоночника. Его лечение даёт длительный эффект, непродолжительное - не тяжелое. Прихожу к нему раз в год, к другим врачам приходилось ходить чаще.
Екатерина
Спасибо Александру Владимировичу, что помог разобраться с внутренними проблемами и снова почувствовать себя человеком

• 1984 - 1990: Луганський медичний інститут, факультет лікувальна справа
  • 1990 - 1991: інтернатура-Київська обласна психіатрична лікарня №1
  • 1990 - 1990: спеціалізація з сексології Ленінградський ГІДУВ

• 1990 р. — курси сексопатології;
  • 2005 р. — курси мануальної терапії.
  • 2009: наркологія
  • 2012: мануальна терапія