Козлова Олена Олександрівна

Невролог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з вегетативними і вертеброгенними порушеннями, ураженням центральної нервової системи. Виконує паравертебральні блокади, електроміостимуляція м'язів кінцівок. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

София В.
Лікар справжній професіонал. Дуже тактовна. Вміє спілкуватися з пацієнтами. Нічого зайвого не призначає. Дала слушні рекомендації. Повністю розпитала та обстежила. На прийом до такого лікаря, одне задоволення приходити! Рекомендую!
Алла Ив.
Все сподобалось, все класно, супер. Дійсно, пройшло все професійно, лікар нам докладно все розповіла, знайшла індивідуальний підхід до мене. Рекомендувала багато дієвих речей. Зараз стан покращився. Все дуже сподобалося.
Віра Гнатенко
Дякую шановній Олені Олександрівні,лікарю від Бога.Лікар професіонал,вислухає,проводить обстеження не наспіх.Мені робила блокади,поставила,як кажуть на ноги.Всім рекомендую звертитись,якщо є нагальна потреба.

• 2008 р. – Медичний інститут УАНМ (м. Київ) - спеціалізація «Лікувальна справа»
  • 2010 р. –– Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика – спеціалізація «Неврологія»
  • 2018 р. –Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика – клінічна ординатура, спеціалізація «Неврологія»

• 2007 р – Центр інформотерапії м. Києва, курси « Клінічна гомеопатія»
  • 2011 р – Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ «Актуальні питання неврології»
  • 2011 р – Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМНУ, курси «Проведення кардіореспіраторного навантажувального тестування»
  • 2013 р. – Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини ДУС, Навчально-тренувальний центр з надання медичної допомоги в екстремальних ситуаціях, курси «Підготовка з надання невідкладної медичної допомоги в екстремальних ситуаціях»
  • 2013 р. – Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ПАЦ з неврології
  • 2014 р. – Національний університет фізичного виховання і спорту України, курси «Сучасні підходи до оцінки рівня фізичного стану»
  • 2015 р. – Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ПАЦ з неврології
  • 2020 р. – Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ «Актуальні питання неврології»
  • 2021 р. – Національний університет охорони здоров’я України ім П.Л. Шупика, ТУ «Актуальні питання неврології»
  • 2021 р. – ГО «Українська міждисциплінарна асоціація неврологів» (м. Київ) , Школа-тренінг для молодих спеціалістів «Рухові розлади»
  • З 2008 р. – постійний учасник Міжнародних науково-практичних конференцій, симпозіумів, семінарів по неврології, психіатрії, психотерапії, кардіології, сімейній медицині, фізіотерапії.
  • З 2011р. – член «Всеукраїнської асоціації фізіотерапевтів та курортологів ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»
  • З 2019 р. – член «Асоціації неврологів Києва», ДОЗ КМДА
  • З 2021 р. – член «Асоціації превентивної та антиейджинг медицини », ВГО

Лікар-невролог надає послуги

• Паравертебральне введення лікарських речовин
  • Кінезіотейпування хребта
  • консультативний прийом неврологічних пацієнтів від 18 років;
  • визначення необхідного обсягу лабораторних, інструментальних обстежень та інтерпретація їх результатів;
  • діагностика, диференційна діагностика неврологічних захворювань;
  • лікування найбільш поширених неврологічних хвороб;

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань

• виявлення факторів ризику неврологічних захворювань та їх профілактика;
  • надання консультацій щодо раціонального харчування, здорового способу життя
  • ураження головного мозку (черепно-мозкова травама, внутрішньочерепна гіпертензія, порушення мозкового кровообігу, екстрапірамідні розлади, захворювання мозочка, ураження мозку при соматичних захворюваннях)
  • ураження спинного мозку (дегенеративні та метаболічні)
  • полірадикулопатії, поліневропатії
  • ураження черепних нервів (порушення нюху, окорухові порушення, ураження трійчастого, лицевого нерва)
  • ураження окремих периферичних нервів (ураження плечового, попереково-крижового сплетення, нервів верхньої та нижньої кінцівки)
  • болі голови та області обличчя, больові синдроми тулуба і кінцівок