Свирид Сергій Григорович

41 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор
Спеціалізується на дерматовенерології. Протягом 35 років успішно лікує псоріаз, екзему, грибкові та гнійні патології, демодекоз. Крім цього доктор відстежує причини, які спровокували захворювання. Проводить динамічне спостереження пацієнта в період терапії і подальший моніторинг досягнутої ремісії.

Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214

Ангелина
К Сергею Григорьевичу попала не так давно. Очень довольна всем, что он делает. Врач реально компетентен в своем направлении. Советую его всем своим друзьям и знакомым.
Владлена
Попала к Сергею Григорьевичу по чистой случайности и какого было мое удивление, когда он сумел устранить мою проблему. Хотя другие врачи только и разводили руками, мол, это невозможно. Все-таки не перевелись у нас еще специалисты.
Алена
Отличный доктор! Спасибо от всей души

• 1982 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Курси підвищення квалификаци

• 2017 р. — "Клініка, діагностика і лікування сифілісу", НМАПО ім. П.Л. Шупика.

• Член Української асоціації дерматологів, венерологів, косметологів.