Сторінка 341. Приватні лікарі в Києві

Валя
Сподобалося! Була просто консультація. Лікар - дуже приємна жінка, конкретно сказала все (а не так, як буває у інших, що потрібно приходити багато разів на повторні консультації), відповіла на питання, що цікавили мене. Рекомендую!
27 лютого '20 г.
Спортсмен
Консультація тривала близько години - лікар дуже докладно і дохідливо пояснила, що до чого. Відповіла на всі питання і в цілому була дуже доброзичлива і усміхнена. Процедури не болючі, що приємно здивувало. За потреби буду звертатися. Рекомендую!
16 лютого '20 г.
Bogdana Klymenko
Чудовий лікар, вона нам дуже сподобалася. Побільше б таких лікарів! Спеціаліст дуже уважна, розумна, грамотна. Дуже сподобався прийом. Ми не останній раз до неї пішли, будемо і далі відвідувати цього фахівця. Однозначно рекомендуємо!
12 лютого '20 г.
Лола
Дуже хороший лікар! Дякуємо! Дуже висока інформативність. За 40 хвилин прийому, дізнався дуже багато про свою проблему. Дуже уважна, детально виписала перелік необхідних ліків - все допомогло! неодмінно прийду на повторну консультацію.
07 березеня '20 г.
Стоматолог-гігієніст
Лікар спеціалізується на профілактиці стоматологічних захворювань. Виконує ряд маніпуляцій щодо запобігання карієсу: запечатування фісур і усунення нальоту за допомогою сучасних методик. Здійснює полірування зубів спеціальними пастами, покриття зубів фтористим лаком або гелем для зміцнення емалі.
Терапевт
21 рік досвіду
Лікар займається профілактикою, діагностикою та лікуванням різних захворювань внутрішніх органів. Консультує перед проведенням вакцинації. Проводить профілактичні медичні огляди. Лікує гастрит, хронічний бронхіт і бронхіальну астму, ларингіт, харчові отруєння, шкірні висипання і ГРВІ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський
Дерматовенеролог, косметолог, лазерний фахівець
Дерматолог, венеролог спеціалізується на дерматовенерології, косметології та лазерних процедурах. Шиліна Юлія Михайлівна веде консультативний прийом для дітей і дорослих. Проводить діагностику, лікування, профілактику захворювань, які передаються статевим шляхом, а також шкірних захворювань, в тому числі атопічного і контактного дерматиту, акне, псоріазу, екземи, грибкових уражень шкіри і нігтів. проводить дерматоскопію, панч-біопсію, радіохвильове і лазерне видалення новоутворень шкіри, безопераційну підтяжку обличчя, безопераційну ліпосакцію, фототерапію.
Ендокринолог, терапевт, гастроентеролог
Лікар Кулікова Людмила Володимирівна проводить прийом, обстеження, діагностику та лікування пацієнтів, які страждають захворюваннями ендокринної системи, а також захворюваннями терапевтичного характеру. Ефективно підібрані нею схеми лікування допомагають позбутися від дисфункції гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, захворювань наднирників, безпліддя і багато інших
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Рентгенолог
Лікар Міщенко Олена Геннадіївна займається рентгеном легенів, органів грудної клітки, суглобів, кісток, всіх відділів хребта і шиї. Робить променеву діагностику, розшифровку отриманих результатів і досліджень. Є учасником асоціації радіологів України.
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16) м.Лук'янівська145м.Контрактова площа3216
Терапевт
Врач-терапевт первой квалификационной категории, оказывает плановую и неотложную медицинскую помощь. Занимается расшифровкой результатов диагностических исследований и лабораторных анализов, разработкой и коррекцией плана лечения, индивидуальным подбором и назначением медикаментозных препаратов. Компетентна в проведении реанимационной терапии. Лечит неосложненные формы таких болезней как грипп, ОРЗ, гастриты, циститы, бронхит, отравление и полиемиелит.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Нарколог, психіатр, лікар невідкладних станів, озонотерапевт
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює ведення пацієнтів з психічними розладами та залежностями. Проводить консультації на дому. Спеціалізується на наданні невідкладної допомоги, реабілітації та психокорекції пацієнтів. Займається кодуванням від залежностей, озонотерапією. Лікує панічні атаки, отруєння алкоголем і наркотиками, маніакально-депресивний психоз.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 2000 грн.
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні та профілактиці карієсу постійних і молочних зубів. Також приймає пацієнтів з пародонтитом, пародонтозом, гінгівітом та пульпітом. Займається відновленням коронкової частини зуба металокерамічними коронками, коронками на підставі діоксиду цирконію. Виконує відбілювання зубів.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Уролог