Красножан Ольга Володимирівна

Офтальмолог
головний лікар
лікар вищої категорії
Ольга Володимирівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань органів зору. Надає послуги з мікрохірургії ока, лікування судинної патології очей, лазерної корекції зору.
Київ пр-т Космонавта Комарова, 3

Клара
Красножан Ольга промивала мені слізний канал. Лікар зробила все якісно, обережно. Це медичний спеціаліст вищого рівня. Я щиро вдячна за кваліфіковану допомогу.
Виталина
Ольга Владимировна – хороший офтальмолог, я была в нее несколько раз. Красножан качественно диагностирует зрение, лечила мне сосудистую патологию глаз. Приду к ней обязательно ещё. Рекомендую и вам.

• 1994 г. - Кримський Ордена Трудового Червоного Прапора медичний інститут;
  • 1997 року - інтернатура за фахом дитяча офтальмологія на базі кафедри очних хвороб Кримського медичного інституту.

• 2000 г. - Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, "передатестаційних цикл";
  • 2003 г. - Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, "Мікрохірургія ока з методами імплантації штучного кришталика";
  • 2004 г. - Запорізька медична академія післядипломної освіти, "передатестаційних цикл";
  • 2008 - інститут очних захворювань і тканинної терапії ім В. П. Філатова г. Одесса, "Основи мікрохірургії катаракт" Wetlab ";
  • 2011 року - Запорізька медична академія післядипломної освіти, ТУ "Судинна патологія органу зору";
  • 2015 г. - ДУ "Інститут очних захворювань і тканинної терапії ім. В. П. Філатова Національної Академії медичних наук України", ТУ "Лазери в офтальмології";
  • 2015 г. - ДУ "Інститут очних захворювань і тканинної терапії ім. В. П. Філатова Національної Академії медичних наук України", ТУ "Оптична когерентна томографія і флуоресцентна ангіографія в діагностиці очних захворювань";
  • 2015 г. - ДЗ "ЗМАПО МОЗ України", ТУ "Інноваційні методи діагностики та лікування в офтальмології".

Лікар надає послуги

• консультації;
  • офтальмоскопія;
  • офтальмометрія;
  • біометрія;
  • А-В сканування;
  • огляд очного дна;
  • кератотопографія;
  • видалення сторонніх тіл рогівки;
  • консервативне лікування спадкових і набутих захворювань очного нерва і сітківки

Лікар займається лікуванням захворювань

• глаукома