Сторінка 340. Приватні лікарі в Києві

Мирослава
У нашої маленької донечки є досить неприємна проблема. Ми постійно консультуємося у лікарів неврологів. Але якогось суттєвого ефекту ми не помічали. Неодноразово чули хороші відгуки про Оксану Миколаївну. І ось одного разу вирішили звернутися з нашою проблемою. Були приємно здивованні професіоналізмом та підходом лікаря. Уважна, чуйна та висококваліфікований спеціаліст. Завдяки Вам, ми майже подолали нашу проблеми. Дякуємо!
25 грудня '19 г.
Инна Владимировна – это уникальный специалист. Она прекрасно владеет информация, может все доходчиво объяснить и разъяснить. Я хожу к ней на приемы регулярно, одновременно прохожу диагностику, и тут же получаю рекомендации по лечению. Универсальный специалист!
10 січня '20 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗ-фахівець проводить консультацію пацієнтів, гінекологічний огляд. Спеціаліст проводить комплексне ведення вагітних, виявляє захворювання плода на ранніх термінах, профогляд жінок. Надає послугу постановки і видалення внутрішньоматкової спіралі, штучного переривання вагітності. Займається лікуванням таких захворювань, як ерозія шийки матки, хламідіоз, уреаплазмоз, уретрит, кондиломи піхви, гонореї та ін.
Київ пр-т Голосіївський, 59 Б м.Голосіївська55
Невролог дитячий
Доктор проводить профілактичні огляди дітей дошкільного віку. Спеціалізується на пренатальній неврології, затримках у розвитку дітей до 5-ти років. Займається лікуванням головного болю, тиків, травм голови. Лікує неврологічні патології у дітей будь-якого віку.
Стоматолог
Лікар спеціалізується на терапії зубів. Розробляє індивідуальні схеми лікування та профілактики, встановлює пломби, усуває дефект зубного ряду. Проводить професійну очистку зубів від карієсу і каменів. Приймає за попереднім записом.
Стоматолог-ортодонт
Сучасні методики виправлення прикусу за допомогою брекет-систем різних видів, лікування захворювання СНЩС і багато іншого.
Стоматолог
Лікування каналів, постановка пломб, професійна гігієна ротової порожнини.
Офтальмолог
Здійснює різні лікувально-діагностичні офтальмологічні маніпуляції.
Дерматолог
Надає консультаційні послуги, проводить процедури на лазерної платформі Alma Harmony, на апараті HydroFacial, виконує ін'єкції і контурну пластику.
Психолог
Викликати лікаря додому
Психологічне консультування, профконсультування, психодіагностика, тренінги, лекції, майстер-класи.
Практичний психолог
Психолого-педагогічне, сімейне, професійне, геронтопсіхологіческое, суицидально-психологічне, онкопсіхологіческое, по організації громадянського суспільства і демократизації - консультування. Автор понад 550 наукових робіт, в тому числі більше 20 книг
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація от 1500 грн.
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар спеціалізується на лікуванні зубів і ясен хірургічними методами. Займається видаленням зубів, розміщенням зубних імплантів, виправленням вроджених дефектів. Приймає пацієнтів з кістами ротової порожнини. При необхідності призначає рентгенографію і КТ. В роботі використовує сучасні методики і техніки.