Сторінка 123. Приватні лікарі в Києві

Людмила Романовна
Хочу поблагодарить, Слюсарь Н.В., за лечение инфекционного заболевание. Я счастлива, что обратилась именно к Вам. Вы действительно хороший врач. Всем знакомым и родным рекомендую.
14 грудня '19 г.
К Гайдайчук Ларисы Григорьевне еще моя мама обращалась, когда была молодой. Вот и я иду по ее стопам. Прохожу осмотр по два раза в год. Сейчас пробуем с мужем забеременеть, выполняю все назначенные указания. Она врач с открытой душой, который действительно хочет тебе помочь. Обращаетесь, не пожалеете.
29 грудня '19 г.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань статевої системи у жінок. Визначає функціональне призначення органів, розробляє індивідуальні схеми для лікування безпліддя. Веде облік вагітних, проводить ультразвукове дослідження плоду. Приймає пологи і допомагає породіллям у післяпологовий період.
Гінеколог, Ендокринолог
Займається лікуванням гінекологічних патологій, використовує сучасні методи: кольпоскопію, радіохвильової терапію, лазерну вапоризації, профілактику раку шийки матки за допомогою вакцинації. Веде спостереження вагітних жінок протягом всього терміну вагітності. Здійснює діагностику і лікування безпліддя, проводить УЗД ОМТ.
Дерматолог, Косметолог
Лікар дерматолог-косметолог, проводить омолодження шкіри, догляд за шкірою обличчя і тіла, корекцію фігури, безопераційну блеферопластіку.
Консультація бесплатно
Косметолог
Майстер фейсбілдінгу, проводить всі процедури догляду і очищення шкіри: пілінги, чищення, ліфтинг, маски, догляд.
Кардіолог
Викликати лікаря додому
Основні послуги: перкусія, пальпація, аускультація серця, легенів і магістральних судин, проведення та розшифровка ЕКГ і ЕхоКГ. Надання допомоги при невідкладних станах.
Гастроентеролог
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15
Функціональний діагност
Спеціалізується на проведенні ЕКГ, НСГ, ЕЕГ, УЗД серця, розшифровує результати досліджень.
Київ вул. Анни Ахматової, 31 м.Позняки85м.Осокорки2410
Лікар загальної практики, сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Веде амбулаторний прийом пацієнтів, підбирає схеми лікування. У компетенції лікаря лікування кардіологічних, гастроентерологічних, захворювань дихальних шляхів. Проводить огляд перед вакцинацією, інтерпретує результати лабораторних та інструментальних досліджень.
Уролог
Займається лікуванням чоловічого безпліддя, порушень статевої функції у чоловіків, передчасної еякуляції, ожиріння у чоловіків, нетримання сечі, лікує ЗПСШ, сечокам'яну хворобу, пієлонефрит.