Потіївська Юлія Вікторівна

Стоматолог-терапевт
Консультація бесплатно
Лікар стоматолог-терапевт спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань зубів і ясен, проводить діагностику ротової порожнини, становить терапевтичного плану. У компетенції фахівця пломбування кореневих каналів, усунення карієсу і його наслідків, терапія хвороб ясен, відновлення цілісності зубної емалі. Володіє навичками чистки зубного ряду від нальоту і каменю, виконує профілактичні огляди. Звертатися до Юлії Вікторівні необхідно при кровоточивості ясен, хворобливості, почервонінні, при появі темних плям на зубах, при підвищеній чутливості до холодного та гарячого, при випаданні або пошкодження пломб.

Юлия Владимировна уже практически член нашей семьи. Лечим зубы у нее и я, и муж, и наши родители. Прекрасный специалист, все делает аккуратно, пактически не больно. Спасибо вам.

• 2012 р. — Київський національний університет ім. О. О. Богомольця;
  • 2014 р. — інтернатура.

• 2012 р. — «Робота з сучасними реставраційними матеріалами і устаткуваннями» — Fenestra — dental educational centre, Київ;
  • 2013 р. — « Від ендодонтії до реставрації. Частина I — мінімально- інвазивна концепція» курс Максима Белограда, Львів.

Лікар стоматолог-терапевт надає послуги:

• ендодонтія;
  • лікування захворювань ясен;
  • професійна гігієна порожнини рота.

Лікар стоматолог-терапевт займається лікуванням захворювань

• гінгівіт;
  • карієс;