Даневський Віталій Олександрович

Інфекціоніст, сімейний лікар, терапевт
Лікар вищої категорії
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, сімейний лікар. Спеціалізується на лікуванні герпетичних інфекцій, паразитарних інфекцій, вірусних гепатитів, TORH-інфекцій у вагітних та ін.
Лікар працює в клініках:

16 травня '19р.
Виталий Александрович- врач от Бога! Благодаря его точной диагностики и правильному лечению, проблемы со здоровьем решились быстро! Профессионализм и внимание доктора на высшем уровне! Хочу пожелать ему успехов!
Спасибо большое Виталию Александровичу за быстрое и эффективное лечение инфекции. Отличный врач
Лера
Семейная терапия у нас в стране в новинку, ну а мы с мужем решили стать первопроходцами в этом деле)) Рады, что выбрали именно этого врача. Спасает!))
Василіса
Наш сімейний врач)) Незамінна людина, що вже не раз спасала моє здоров'я, чоловіка і сина
Женя
Завітав до нього у вірний час! Дякую за вчасне лікування
Если у вас возникла проблема со здоровьем, рекомендую прекрасного, знающего, с большим опытом работы врача - инфекциониста Виталия Александровича Даневского. Это доктор от Бога, который профессионально и внимательно решал возникшие проблемы с моим здоровьем. Спасибо Вам доктор за эффективное лечение инфекции.

• 1992 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа" м. Київ.

• 2005 р. — Одинадцята російська гастроентерологічна неділя, м. Москва, Росія;
  • 2006 р. — "Впровадження DOTS стратегії в рамках Національної програми боротьби з туберкульозом", м. Київ;
  • 2007 р. — V міжнародна науково-практична конференція "Дні гепатології в Криму", м. Євпаторія;
  • 2008 р. — Національний Конгрес "Дні гастроентерології в Києві", м. Київ;
  • 2009 р. — "Третя українська гастроентерологічна неділя", м. Київ;
  • 2010 р. — "Фармакотерапія інфекційних хвороб", м. Київ;
  • 2010, 2013 рр. — "Інтегральні питання внутрішньої медицини. Дні гепатології та гастроентерології в Криму", м. Сімферополь;
  • 2010 р. — "ХІІ Національна школа гастроентерологів, гепатологів України", м. Київ;
  • 2010 р. — Науково-практична конференція "Сучасність та інфекції", м. Київ;
  • 2010 р. — "Найкращий світовий досвід в лікуванні та профілактиці захворювань нирок", м. Київ;
  • 2010, 2012 рр. — Національний конгрес "Людина і ліки", м. Київ;
  • 2010, 2011, 2012, 2014 рр. — "Актуальні інфекційні захворювання. Клініка, діагностика, лікування", м. Київ;
  • 2012 р. — "LIVER INTERNATIONAL SIMPOSIUM 2012", Тбілісі, Грузія;
  • 2012 р. — "Актуальні питання розвитку сімейної медицини в Україні", м. Донецьк.
  • 2014 г. - ТУ «Клінічна паразитологія».
  • 2016 г. - науково-практична конференція «Фармакотерапія інфекційних захворювань».
  • 2020 г. - регіональний конгрес «Людина і ліки».
  • 2020 г. - онлайн конференція «Метаболічний синдром, цукровий діабет: багатогранність образу - єдиний підхід до діагностики та лікування».
  • 2020 г. - професійний розвиток «COVID-19: віддалені консультації офтальмолога».
  • 2020 г. - майстер-клас «Ендокринологія +».
  • 2020 г. - науково-практична конференція «Міждисциплінарний підхід до діагностики та лікування в педіатрії та сімейної медицини».

• Член Профспілки медпрацівників України

Лікар надає послуги

• Діагностика і терапія хронічних і гострих інфекцій.
  • Діагностика і терапія вірусних гепатитів.
  • Діагностика і терапія герпетичних інфекцій.
  • Діагностика і терапія торч-інфекцій.
  • Консультування вагітних.
  • Люмбальна пункція.

Лікар займається лікуванням захворювань

• Терапія гарячкових станів нез'ясованої етіології.
  • Хронічні персистувальні інфекції.
  • Лімфоаденопатії різної етіології.
  • Гострий інфекційний стан.
  • Хронічні вірусні гепатити.
  • Висипки різної етіології.
  • Тривалі лихоманки.
  • Торч-інфекції у вагітних.