Сторінка 15. Неврологи в Києві

Лучший врач-невролог из всех, у которых я была.
20 серпня '16 г.
Потрапили на консультацію до Петренко. На щастя, її діагноз був позитивним, не підтвердились страшилки, які нам обіцяв інший доктор. Ми дуже вдячні за профіоналізм та досвід Петренко.
01 січня '17 г.
Владислава
После сотрясения мозга мучили головные боли, головокружения, тошнота. Илона Александровна помогла их устранить, за что я очень благодарна. Продолжаю у нее наблюдаться.
04 січня '17 г.
Обратились за консультацией к Дарье Николаевне. Огромное спасибо.
12 січня '17 г.
Маргарита Петровна
Уже несколько лет активной жизни получила благодаря Ольге Александровне. Не представляю, как бы я жила без ее лечения. Боли в спине были сильными, не могла нормально передвигаться. Уже и не знала, к кому бежать. Подруга посоветовала такого чудествного врача. Теперь хожу к ней раз в полгода и чувствую себя прекрасно.
30 листопада '-1 г.
У меня постаянные головные боли в последние пару лет. Разные врачи долго не могли поставить хоть какой-нибудь правдоподобный диагноз. С этим получилось справиться только Савенко. Благодарна ей за помощь и лечение. Теперь я чувствую себя значительно лучше. И пусть проблема не ушла, но я знаю, что делать при наступлении приступа.
07 січня '17 г.
Нейрохірург
Лікар-нейрохірург вищої категорії, спеціалізується на виконанні хірургічних втручань при патологіях головного і спинного мозку, інсульті, аневризмах, злоякісних новоутвореннях. Має науковий ступінь кандидата медичних наук.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-07-04
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський
Невропатолог, Рефлексотерапевт
Лікар-невролог, рефлексотерапевт, спеціалізується в області методів нетрадиційної терапії. Володіє техніками Су-Джок, панчакарма, трансцендентальну медитацію, пульсодіагностіка. Веде прийом пацієнтів, займається терапією больових синдромів, хронічних форм захворювань, зняттям емоційних і психологічних гострих станів.
Консультація от 200 грн.
Невролог
Лікар дитячий невролог з 19-річним стажем роботи, спеціаліст першої категорії. Записатися на консультацію до Дробишевський Оксані Петрівні рекомендується при підозрі на патологію нервової системи, як центрального, так і периферичного її відділів. Звернутися за допомогою слід при появі таких симптомів у дитини - часте зригування, сіпання кінцівок, безсоння, судоми, недобір маси тіла, дратівливість, апатія, підвищена стомлюваність, рухові розлади, занепокоєння, низька успішність, нетовариськість, замкнутість, неуважність. Крім того, доктор надає допомогу при затримці розвитку (мови, моторики), а також при наявності стереотипних рухів у дітей. Дробишевська Оксана Петрівна на прийомі оцінює психоневрологічний статус, дає рекомендації батькам по правильному спілкуванню, догляду та поведінки з малюками з неврологічними порушеннями.
Викликати лікаря додому
Виконує неврологічний огляд, консультує пацієнтів, здійснює розшифровку досліджень (МРТ, КТ, доплер, рентгнен). Проводить корінцеві і паравертебральні блокади на всіх рівнях хребта, блокади тригерних точок в скелетних м'язах. Призначає терапію.
Невролог
Спеціаліст Липко Людмила Степанівна - невролог. Протягом 30 років займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань центральної нервової системи. Проводить терапію після інсультів, ураження головного мозку. Спеціалізується на станах, що супроводжуються втратою пам'яті.
Дитячий невролог
Лікар проводить діагностику, лікування і профілактику неврологічних захворювань у дітей. Займається реабілітацією дітей після перенесених патологій. Бере участь в конференціях і семінарах з неврології. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах.
Консультація от 580 грн.
Невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та лікуванням патологій вегетативної і периферичної нервової системи. Проводить психотренінги, виконує паравертебральні блокади. Спеціалізується на рефлексотерапії. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Консультація от 580 грн.
Дитячий невролог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в галузі дитячої неврології та ультразвукової діагностики. Лікує вегетосудинну дистонію, головні болі, затримки розвитку і дитячий м'язовий тонус. Виконує УЗД нирок, молочних залоз і органів черевної порожнини.
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Невролог
Лікар спеціалізується в області неврології. Лікує вегетосудинну дистонію, невралгію, мігрені, енцефалопатію, синдром дефіциту уваги, розсіяний склероз, неврит лицьового нерва. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Детский невролог