Левківська Надія Олександрівна

Невропатолог
Лікар вищої категорії
Доктор Левківська Надія Олександрівна, невролог вищої кваліфікаційної категорії. Проводить консультаційні, діагностичні та лікувально-профілактичні послуги за рішенням різних неврологічних захворювань: вегетосудинна дистонія; болю в області спини і шиї; енцефалопатія; ішіас; остеохондроз і радикуліт; інсульт; невралгія та ін. Здійснює лікувально-реабілітаційні заходи для післяінсультних пацієнтів. На практиці застосовує різні види блокад: епідуральні, паравертібральние, провідникові, лідокаіновий.

Мар‘яна
Спасибо огромное доктору за внимание и правильное лечение. Если бы ни она, я бы еще долго бегал по врачам и искал источник проблемы. А так вовремя принятые меры помогли мне вернуться к активному образу жизни.
Сергей
Проконсультировала и дала много полезных советов!
Геннадий
Пришел в больницу с обычной болью в спине, оказалось, что большие проблемы. Спасибо Надежде Александровне, что вовремя помогла!

• 1982 р. — Київський медичний інститут, педіатричний факультет;
  • Інтернатура з педіатрії на базі центральної міської Житомирської лікарні;
  • 1992 р. – Клінічна ординатура з нервопатології на базі Київського медичного інституту.

• 1985 р.- спеціалізація з невропатології на базі Київського медичного інституту підвищення кваліфікації лікарів.