Сторінка 13. Неврологи в Києві

Лучший врач-невролог из всех, у которых я была.
20 серпня '16 г.
Потрапили на консультацію до Петренко. На щастя, її діагноз був позитивним, не підтвердились страшилки, які нам обіцяв інший доктор. Ми дуже вдячні за профіоналізм та досвід Петренко.
01 січня '17 г.
Владислава
После сотрясения мозга мучили головные боли, головокружения, тошнота. Илона Александровна помогла их устранить, за что я очень благодарна. Продолжаю у нее наблюдаться.
04 січня '17 г.
Обратились за консультацией к Дарье Николаевне. Огромное спасибо.
12 січня '17 г.
Маргарита Петровна
Уже несколько лет активной жизни получила благодаря Ольге Александровне. Не представляю, как бы я жила без ее лечения. Боли в спине были сильными, не могла нормально передвигаться. Уже и не знала, к кому бежать. Подруга посоветовала такого чудествного врача. Теперь хожу к ней раз в полгода и чувствую себя прекрасно.
30 листопада '-1 г.
У меня постаянные головные боли в последние пару лет. Разные врачи долго не могли поставить хоть какой-нибудь правдоподобный диагноз. С этим получилось справиться только Савенко. Благодарна ей за помощь и лечение. Теперь я чувствую себя значительно лучше. И пусть проблема не ушла, но я знаю, что делать при наступлении приступа.
07 січня '17 г.
Невролог дитячий
Лікар першої категорії. Надає консультації з лікування неврологічних захворювань і станів: неврозів, тиків, вегетосудинної дистонії, безсоння та ін. Проводить паравертебральні і епідуральні блокади. Веде прийом дітей з вродженими аномаліями нервової системи, розумовою відсталістю. Дає рекомендації з розвитку у дитини великої і дрібної моторики, подолання затримки мовного розвитку, адаптації в дитячому колективі.
Київ пр-т Володимира Івасюка, 20 м.Мінська112м.Оболонь204
Невролог
Лікар-невролог другої кваліфікаційної категорії, займається визначенням і лікуванням вегетативних розладів, гіпертонічних кризів, панічних атак, головних болів різного походження, енцефалопатії. Додатково володіє навичками УЗД з допплерографией судин головного мозку, шиї. Веде консультативний прийом пацієнтів.
Невропатолог, Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Фізіотерапевт, озонотерапевт
Кандидат медичних наук, доцент, лікар вищої категорії, займається лікуванням і діагностикою невропатолога. Приймає і консультує пацієнтів. Сертифікований як рефлексотерапевт. В роботі також застосовує навички мануального терапевта. Крім того використовує терапію озоном і фізіотерапію. Виконує масаж внутрішніх органів для лікування дисфункцій життєво важливих систем. За свідченнями і згоди хворого лікує п'явками.
Невролог
Лікар-невропатолог займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи (спинний і головний мозок, периферичні нерви), проводить метамерних иглорефлексотерапию і метамерное введення ліків, володіє методами мануальної терапії. Лікар надає консультативну та лікувально-профілактичну допомогу пацієнтам зі скаргами на болі в різних відділах хребта, головні болі, запаморочення, похитування при ходьбі, оніміння кінцівок (верхніх і нижніх), порушення функції ходьби, пов'язані з перенесеними гострими порушеннями мозкового кровообігу та спинального кровообігу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Невролог детский
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Невролог
Лікар-невролог, має вищу категорію. Займається діагностикою та лікуванням захворювань неврологічного профілю. Володіє методикою паравертебральних блокад (глибоких, підшкірних) і внутрішньосуглобових блокад, ІРТ, мезотерапією.
Сімейний лікар, Невролог, Ендокринолог
Доктор Акользін Олександр Володимирович - сімейний лікар, фахівець загальної практики. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Володіє навичками в галузі ендокринології. Лікує патології ендокринної системи. Надає кваліфіковану допомогу протягом 31 року. Приймає дорослих і дітей за попереднім записом. Спеціалізується на захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту і дихальної системи. Володіє навичками гомеопатичного лікування.
Консультація от 390 грн.
Невропатолог
Профілактика, діагностика, лікування неврологічних захворювань.
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Невролог, Функціональний діагност
Невролог першої категорії, спеціалізується на проведенні функціональної діагностики і лікуванні неврологічних захворювань. Надає послуги з ранньої діагностики та лікування захворювань, пов'язаних з порушенням роботи центральної нервової системи. Призначає ефективну терапію при таких проблемах як параліч, мігрені, радикуліти різного ступеня тяжкості, неврити, епілепсія.
Нейрохирург, Вертебролог, Кінезітерапевт
Доктор спеціалізується в галузі нейрохірургії, вертебрології, кинезитерапии. Веде консультативний прийом, проводить реабілітацію. Лікує радикуліт, запаморочення, міжхребцевих грижу, остеохондроз, сколіоз, вегетосудинну дистонію, невралію тощо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9