Сторінка 14. Неврологи в Києві

Лучший врач-невролог из всех, у которых я была.
20 серпня '16 г.
Потрапили на консультацію до Петренко. На щастя, її діагноз був позитивним, не підтвердились страшилки, які нам обіцяв інший доктор. Ми дуже вдячні за профіоналізм та досвід Петренко.
01 січня '17 г.
Владислава
После сотрясения мозга мучили головные боли, головокружения, тошнота. Илона Александровна помогла их устранить, за что я очень благодарна. Продолжаю у нее наблюдаться.
04 січня '17 г.
Обратились за консультацией к Дарье Николаевне. Огромное спасибо.
12 січня '17 г.
Маргарита Петровна
Уже несколько лет активной жизни получила благодаря Ольге Александровне. Не представляю, как бы я жила без ее лечения. Боли в спине были сильными, не могла нормально передвигаться. Уже и не знала, к кому бежать. Подруга посоветовала такого чудествного врача. Теперь хожу к ней раз в полгода и чувствую себя прекрасно.
30 листопада '-1 г.
У меня постаянные головные боли в последние пару лет. Разные врачи долго не могли поставить хоть какой-нибудь правдоподобный диагноз. С этим получилось справиться только Савенко. Благодарна ей за помощь и лечение. Теперь я чувствую себя значительно лучше. И пусть проблема не ушла, но я знаю, что делать при наступлении приступа.
07 січня '17 г.
Невролог, вертебролог, вертеброневролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань хребта, а також неврологічних патологій. Приймає пацієнтів з головним болем, болем у спині, депресією, безсонням, частими запамороченнями. Лікує невралгію, вегетосудинну дистонію, наслідки інсультів і травм. Виконує сухе витягування хребта.
Невролог
Лікар займається виявленням та терапією патологій, які зачіпають центральну та периферичну нервову систему. Приймає пацієнтів із частими запамороченнями, онімінням кінцівок, шумом у вухах. Лікує остеохондроз, протрузії та грижі міжхребцевих дисків, розсіяний склероз, інфекції головного та спинного мозку (менінгіт).
Викликати лікаря додому
Спеціаліст займається лікуванням таких патологій, як ВСД, мігрені, судинні захворювання головного мозку, запаморочення, порушення нервово-м'язової передачі, епілепсія, хвороба Паркінсона, головний біль. Бере участь у конференціях, семінарах, курсах підвищення кваліфікації як у рамках основної спеціальності, так і у суміжних галузях.
Невролог, терапевт
Лікар проводить консультативний прийом хворих на неврологічну патологію, оцінку неврологічного статусу, постановку діагнозу, визначення плану лікування та профілактики захворювань.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52
Невролог
Лікар спеціалізується на лікуванні дегенеративно дистрофічних змін у хребті, таких як: , протрузії, грижі, спондилоартроз, спондильоз. Також Олена Володимирівна лікує такі хвороби: краніалгія (головний біль), цервікалгія (біль у шиї), цервікокраніалгія (біль у шиї яка радіє в голову), цервікобрахіалгія (біль у шиї яка радіє в руки), торакалгія (біль у грудях) та ін.
Викликати лікаря додому
Лікар вищої категорії, який веде амбулаторні та виїзні консультативні прийоми дорослих з порушеннями нервової системи. Проводить диференційну діагностику, лікування неврологічних хвороб, блокади, профілактику та реабілітацію пацієнтів неврологічного профілю
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-07-04
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Невропатолог
Лікар-невропатолог, фахівець у лікуванні захворювань: розсіяний склероз, розсіяний енцефаломієліт, гостра та хронічна форма запальної полінейропатії, спінальний мієліт, аміотрофічний склероз, невропатія лицевого нерва, вестибулярні порушення.
Невролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії неврологічних патологій. Приймає пацієнтів з болем в області хребта та шиї, головним болем, онімінням кінцівок, частими запамороченнями та шумом у вухах. Лікує остеохондроз, міжхребцеві грижі, головний біль напруги, наслідки інсультів, неврастенію, вегето-судинну дистонію, міжреберну невралгію та інші хвороби.
Ортопед-травматолог
21 рік досвіду