Аюрведа 192 на Позняках

Пн — Пт: 08:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний заклад "Аюрведа 192" успішно поєднує традиційні методики лікування та аюрведичні процедури. Дії лікарів спрямовані на усунення глибинної причини дисгармонії в організмі. Всі фахівці центру мають медичну освіту і вищу кваліфікаційну категорію.

Послуги клініки "Аюрведа 192":

• Су-джок;
  • Джотіш;
  • Косметологічні послуги;
  • Підтримують процедури.

Після курсу лікування пацієнти отримують додаткові рекомендації по очищенню організму.

• Ціни на послуги

• Навчання самоабхьянге / масажу стоп (індивідуально, 1 заняття) 300
  • Масляний масаж з трав'яним скрабом Удвартана 640
  • Масаж з продавлюванням Вишеш 640
  • Масаж Гаршан, рукавичками з конопель (ціна включає рукавички) 680
  • Масаж Подікіці, з простукуванням трав'яними мішечками (ціна включає одноразові Путла) 680
  • Шіродхара 850
  • Масаж Пінда Сведа, гарячими мішечками з запареним в молоці рисом 700
  • Масаж Піццічілі (курс - хв 3 процедури) 950
  • Масаж голови і вушних раковин плюс закопування спец. маслом (Карна Пурана) 200
  • Загальний масаж 440

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ганна
12 квітня '18р.
Мені 61-й. Живу в селі. Перелік діагнозів за десяток. Сама далеко не ходила. Минулого літа пережила мікроінсульт. Місяць, як лікуюсь. Лікарі чудові. Дуже вдячна Нінель Іванівні, Анжеллі. Масажистам- Рошану та Олексію. Всьому персоналу. Почуваюсь набагато краще, почала ночами спати. Захотілось жить. Рекомендую всім, хто зневірився і втомився від нашої хімічної медицини.
Дарья
Оксана , очень приятный и нежный мастер . Я осталась довольна ее заботой о моем теле)
Были с мужем на массаже для двоих. Очень понравилось. Расслабление полное. Музыка не навязчивая, массажисты не болтливые и аккуратные, все чистое и гигиенично. Омрачает лишь то, что нет полной приватности посещения. Когда в комнате отдыха ожидаешь массаж или после него находишься то можно пересечься с другими посетителями. Считаю это лишним.
Тарас
Дуже вдячний Віктору Сергійовичу за допомогу та повернення мені душевного спокою! Приємно було спілкуватися з Мацишиним і як з лікарем, і як з людиною. Залишилися лише приємні спогади про моє лікування!
Зверніть увагу на інші клініки:
Спеціалізована установа "Клініка професора Феськова А. М." - це медичний центр, що займається репродуктології, оперативної гінекологією, веденням вагітності, естетичної медициною. У клініці приймають вузькі фахівці - терапевти, гінекологи, пластичні хірурги, урологи, дерматологи.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00