Мацишин Віктор Сергійович

Невропатолог, Рефлексотерапевт
Лікар вищої категорії
Лікар-невролог, рефлексотерапевт, спеціалізується в області методів нетрадиційної терапії. Володіє техніками Су-Джок, панчакарма, трансцендентальну медитацію, пульсодіагностіка. Веде прийом пацієнтів, займається терапією больових синдромів, хронічних форм захворювань, зняттям емоційних і психологічних гострих станів.
Лікар працює в клініках:
Київ вул. Драгоманова, 40е м.Позняки155м.Харківська155

Катя
Внимательный и тактичный доктор, диагноз установил на первом приеме. Назначил необходимый курс лечения и дал толковые рекомендации. Благодаря ему я чувствую себя намного лучше. Спасибо.
Тарас
Дуже вдячний Віктору Сергійовичу за допомогу та повернення мені душевного спокою! Приємно було спілкуватися з Мацишиним і як з лікарем, і як з людиною. Залишилися лише приємні спогади про моє лікування!
Эрнест
Высокая квалификация, очень коммуникабельный человек.
Даниил
Работает на совесть, когда первое лечение не подошло - не сдался, выяснил в чем причина и подобрал подходящую тактику борьбы с болезнью

• 1992 р. — Дубнівське медичне училище;
  • 1998 р. — Львівський медичний інститут, медичний факультет, спеціалізація — неврологія;

• 2002 р. — Ведичний університет Махаріші: курс ТМ, курс ТМ-Сідхі, Аюрведа "пульсодіагностика", "Попередження захворювань", "Аюрведична дієта", "Джотіш (ведична астрологія)" "ТТС (курс підготовки вчителів Трансцендентальної медитації Махаріші)", робота з Вайда ( докторами Аюрведи) з проведення консультацій;
  • 2003 р. — спеціалізація по голкорефлексотерапії на кафедрі післядипломної освіти Львівського медичного університету ім. Д. Галицького;
  • 2004 р. -інформотерапія і методи електропунктурної діагностики;
  • 2004 р. — стажування в аюрведичних клініках Індії (Делі, Індор, Рішікеш);
  • 2006 р. — іридодіагностика (академія нетрадиційних методів лікування);
  • 2008 р. — курс поглибленого вивчення панчакарма і лікування хронічних захворювань методами Аюрведи; пульсодіагностика (сертифікат);
  • 2010 р. — курс Махаріші Аюрведа (введення в марматерапію. пульсодіагностика. Чікіцца. Дравьягуна);
  • 2011 р. — базовий курс Махаріші Аюрведа (Індія);
  • 2011 р. — просунутий курс Махаріші Аюрведа для лікарів і фахівців в області охорони здоров'я. Блок I. (Голландія);
  • 2012 р. — просунутий курс Махаріші Аюрведа для лікарів і фахівців в області охорони здоров'я. Блок II. (Голландія).